Svátek má: Michaela

Politika

Velikost textu:

Svět je naruby: Hnědé košile, to jsou dnes antifašisté

Svět je naruby: Hnědé košile, to jsou dnes antifašisté

Po mnoho let se snažím ukázat, že žijeme ve světě, ve kterém je všechno vzhůru nohama, jak to popsal George Orwell ve svém románu 1984. "Válka je mír - Svoboda je otroctví - Nevědomost je síla".

Německé "hnědé košile" před 2.světovou válkou
23. února 2017 - 21:24

Ti, kteří nejvíce vedli války a zabíjelí lidí dostali Nobelovu cenu za mír, jako ex-prezident Barrack Obama. Je prvním prezidentem v historii USA, který během svého osmiletého působení neukončil žádnou válku, naopak další začal.

To se rovněž týká i Angely Merkelové, během svého 11letého kancléřství nepřetržitě vedla válku,  konkrétně v Afghánistánu a v mnoha dalších zemích, kde nebyl Bundeswehr sice nasazen, ale podporoval válku, například v letecké kampani vedené proti Libyi byli důstojníci Bundeswehru na velitelských stanovištích.

Je to nepochopitelné, neboť oba politici jsou představováni jako „andělé míru“.  A tak se bohužel nyní stává  pravda lží a lež se stává pravdou. Celé je silně propagováno mainstreamem, který se tak stává skutečným propagátorem falešných zpráv.

Před mnoha lety jsem napsal, pokračuje von Freemannna blogu Schall und Rauch: "Podívejte se na naši společnost. Vše je vzhůru nohama. Lékaři ničí zdraví, právníci zničili  spravedlnost, univerzity zničily znalosti, vlády zničily svobodu médií."

NATO je "obrannou aliancí", ale to je lež!

Proč pak aliance vedla mezinárodní  války, agrese, jako například proti Srbsku, proti Afghánistánu a proti Libyi, a proč vakuum ve východní Evropě naplnila svými vojáky, proč se posunula až k ruské hranici a je připravena k válce s Ruskem?

To by měla být obrana? Ve skutečnosti je NATO agresivní a vražedná válečná aliance!

Centrální banky předstírají svůj hlavní úkol, že by měly zajistit měnovou stabilitu. Přesně opak je pravdou, protože znehodnocují peníze. Americký dolar za posledních 100 let ztratil 99 procent své kupní síly.

Stínové síly v EU a v USA předstírají, že bojují za demokracii a lidská práva. Ve skutečnosti jdou do čela, do vedení, ale ignorují přitom demokratické volby, svrhávají legitimně zvolené vlády, podobně v Egyptě dostaly k moci vojenský režim.

Nebo jako na Ukrajině, kde přivedly „banderovce“ do vlády. Syrský Bašar Asad byl zvolen většinou obyvatel prezidentem, ale měl být odstraněn už před 5 lety za pomoci teroristů. Referendum na Krymu o sebeurčení jako kdyby neexistovalo.

Demokracie je jen tehdy v pořádku, pokud je rozhodnuto v jejich prospěch. Pokud se lidé rozhodnou jinak, pak dojde ke krvavé vraždě, k sabotážím  proti navrhovanému referendu například o členství Spojeného království v Evropské unii a proti zvolení Donalda Trumpa prezidentem.  

Oni nepřijmají rozhodnutí většiny, která jde proti jejich globalistickému programu Nového světového řádu.  Z tohoto důvodu jsou všichni vlastenci démonizováni a podporují se pouze zrádci jako je Hillary proti Trumpovi.

Jeden z těchto vlastenců je Nigel Farage, který bojoval rozhodně a úspěšně pro odchod Británie z EU. Již mnoho let v Evropském parlamentu varoval EU před nedemokratickými způsoby a ignorováním vůle lidu.

V jednom ze svých posledních projevů řekl Farage, že „ mladá generace se stává "fašisty", kvůli své netolerantnosti.

Faktem je, že ti, kteří vyžadují pro sebe veškerou toleranci, jsou sami o sobě velmi netolerantní, což je jednoznačně znakem fašismu.


Vzpomenete si na Euro Vision, kde pěveckou soutěž v Kodani v roce 2014 vyhrál Thomas Neuwirth? Byl oceněn jako symbol tolerance ze strany médií a politiků. Ale když se objevili účinkující z Ruska, tak byli v hale v Kodani zuřivě vypískáni a počastováni nejošklivějšími výrazy.

To je důkaz toho, co říkám. Ideologie fašismu se skládá převážně z nesnášenlivosti vůči jiným a to je program liberální levice. Proto říkám že jsou projevem fašismu. Chtějí zavést svůj způsob myšlení a všechny ostatní  netolerovat. Mluví o svobodě projevu, ale potlačí každý  jiný názor.

Proto je název tohoto článku: Hnědé košile dnes jsou dnes antifašisté. Oni jsou skuteční fašisté a tak jsme opět ukázali nesmyslnost světa, je to všechno vzhůru nohama.

Jak je vše  pokrytecké můžete vidět v chování německé spolkové ministryně pro rodinu Manuely Schwesigové,  která vyzývá k cenzuře internetu jako údajné ochraně dětí a mladistvých. Mladí lidé by měli být drženi v dostatečné vzdálenosti  od "nenávisti vůči uprchlíkům, muslimům a jiných menšin."

To není  žádná ochrana, tímto způsobem budou mladí lidé daleko od pravdy a budou vyrůstat ve světě propagandy, jedná se o politickou indoktrinaci a ovládání mysli.

Vzhledem k tomu, se mladým lidem mohou říkat lži, že Krym byl ukraden násilím Ruskem, Rusko poslalo tanky na Ukrajinu, EU a euro jsou skvělé a členské země EU jsou nadšené  z masové imigrace.

Všichni by měli být spojeni do jednoho celku, měli by mít stejné myšlení a jednotnou uniformu. Proti údajnému zlu musí bojovat silou, ale to je fašismus..

Pravdou zůstává, že kapitalismus ve své podstatě spolupracuje a využívá fašismus, dokud se neobrátí proti němu. Dělá za kapitalismus špinavou práci. Je také pravdou, že americké firmy čile obchodovaly s hitlerovským Německem (zřejmě dokonce i po dobu války), celá Evropa s Mussoliniho Itálií a všichni dohromady akceptovali či přímo podporovali Pinocheta v Chille, Franca ve Španělsku nebo Jaceňuka a Porošenka dnes na Ukrajině.

Dvířka klecí fašistických běsů jsme začali nevědomky otevírat, když jsme bezelstně a hloupě uvěřili neoliberálním věrozvěstům, že nás s nimi čeká lepší budoucnost. Nečeká. Jejich víra přes všechny kejkle spočívá v ožebračování druhých a její poslední fází je vždy válka.

Prezident Beneš varoval před zlehčováním viny nacistů během 2.sv.války: "Přijde brzo chvíle, kdy tito viníci se budou před sebou samými a před světem očišťovat z toho, co v těchto letech napáchali. A budou tomu sami věřit, až tyto nové lži budou přednášet. A konečně přijdou opět, aby od očišťování přešli k útoku," cituje pamětní deska Edvarda Beneše v Českém Krumlově.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)