Svátek má: Ingrid

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• a od EU/němců/ očekávám sdělení pro chudé,slušné občany ČR/mě/,z čeho se v ČR bude vyrábět elektřina,kolik bude stát elektřina z distribuce v ČR,to chci vědět,pak si ten článek najdu o elektřině,když budete rušit postupně ty uhelné elektrárny.
• a od EU/němců/ očekávám sdělení,z čeho se v ČR bude vyrábět elektřina,kolik bude stát elektřina z distribuce,pak si ten článek najdu o elektřině,od VŠ politických kapitalistických pravičáků to vědět nechci,ty ať jdou do řiti v ČR od 1989.
• někde v další galaxii od 1989.A jelikož se mohu na VŠ politické pravicové kapitalisty,uhlobarony apd vyprdnout a na politické strany,ať si je strčí do řiti a od EU/němců/ očekávám sdělení,
• jaký to má dopady,na to jsem ani já,ani otec k ničemu vysokoškolský politický kapitalisty nikdy nepotřeboval ani jejich politické strany,Bakalu,Kellnera,uhlobar​​ony apd ´´ VŠ blbečky´´,co mají kapitalistické frňáky až někde v další galaxii od 1989.
• ,to už jsem věděl dávno s otcem před kapitalistickými vysokoškoláčky,jaký to má dopady,na to jsem ani já,ani otec k ničemu vysokoškolský politický kapitalisty nikdy nepotřeboval ani jejich politické strany,Bakalu,Kellnera,uhlobar​ony apd ´´blbečk...
• ,tak se poplácají po zádech a ´´jede se dál´´a šup zase jim přihrají ty zakázky,když uhlí se bude rušit.V EU zase chtějí rušit uhlí,já z kyselých dešťů taky nadšen nebyl,to už jsem věděl dávno s otcem před kapitalistickými vysokoškoláčky,jaký to má dopady
• Uhlobaroni si hrají na ´´podnikatele tisíciletí´´,pak stát ´´najednou´´ zjistí,že 12-14 miliard v prdeli a tyto blbečci v daň rájích,ale jelikož to jsou ´´kapitalisti´´,tak se poplácají po zádech a ´´jede se dál´´a šup zase jim přihrají ty zakázky.
• Uhlobaroni si hrají na ´´podnikatele tisíciletí´´,pak stát ´´najednou´´ zjistí,že 12-14 miliard v prdeli a tyto blbečci v daň rájích,ale jelikož to jsou ´´kapitalisti´´,tak si poplácají po zádech a ´´jede se dál´´a šup zase jim přihrají ty zakázky.
• Kalousek si hraje na ´´mistra světa v účetnictví a pak projebe miliardy za modernizaci t 72,zastává se podvodníka s předraženou krevní plazmou,vyluxuje sociální pojištění o desítky miliard s Klausem,Topolánkem ,Tůmou.
• Kellner si zas hraje na encyklopedii odeesácký šašek jeden a pak podporuje Klause starého Klausův institut navázaný na Kreml,aby z občanů ČR udělal ty ukrajince a kázal jim o ´´tvrdém chlebu´´,zatím-co podporuje toho největšího tuneldědka.
• co neprávem jako bezohledný blbeček si přivlastnil rodiny s dětmi horníků,jako vlastnictví a co si válí své šunky u Ženeva a v daňových rájích odeesácký,topácký kašpárek v rohlíku.
• Bakala si zase hraje na ´´chlebodárce,přitom zaměstnává pisálky ,aby mu zvyšovali své pravičácké kapitalistické odeesácké topácké ego,proto je ´´zaměstnal´´ blbeček,co neprávem jako bezohledný blbeček si přivlastnil rodiny s dětmi horníků,jako vlastnic...
• ,jak by to ty politický pravičácký kapitalistický sprosťáci pomocí politické ideologie pravicového kapitalismu házeli na chudé,slušné a staré,chudé a ovce zaplaťte nám VŠ pravičákům naše pravičácké kapitalistické podvody a ještě nám dejte hlas,sprosťáci.
• Klauzíček rozkrade s dalšími pravičáckými kapitalistickými kumpány ČR polistopadu a pak šup za Benešovou a pak politickými pravičáci budou psát,že za to může levice,jak by to ty politický pravičácký kapitalistický sprosťáci házeli na chudé,slušné a staré.
• ,to ne,jako Vesecká,jako i justiční Zeman a další.Odeesáček Nečásek s odeesáckou kobylou zahraje komedii,Ritting se oblékne do svátečního a Vondra zavolá do justice a jsou vysmátý a vše je odpuštěno,no jóóó´odeesácký praktiky pro privilegované odeesáčky.
• Vesecká,co kope za ODS,TOP09 a další blbečky bude žvanit poslouchejte vědce,tak já si budu do sebe ****** asi pravičácké kapitalistické svinstvo,Šilerová nic nedopustí,ale že by potrestala privilegované odeesáčky,topáčky a Klause,to ne,jako Vesecká.
• zase by to hodili na slušné chudé lidi,na staré chudé lidi,to jsou sprosťáci ty VŠ politický pravičáci od 1989.Vesecká,co kope za ODS,TOP09 a další blbečky bude žvanit poslouchejte vědce,tak já si budu do sebe ****** asi pravičácké kapitalistické svins...
• a budou politický pravičáci lhát a to nejen na foru 24 ,aktuálně,reflexu atd,ale i tady na prvních zprávách,že je to produkt globální levice,zase by to hodili na slušné chudé lidi,na staré chudé lidi,to jsou sprosťáci ty VŠ politický pravičáci od 1989.
• To svinstvo vypustili pravicový kapitalisti z USA laboratoře a budou politický pravičáci lhát a to nejen na foru 24 ,aktuálně,reflexu atd,ale i tady na prvních zprávách,že je to produkt globální levice,zase by to hodili na slušné chudé lidi,na staré ch...
• pomocí politické ideologie pravicového kapitalismu,mě neoblbete VŠ politický pravičáci ulhaný,to je neuvěřitelný,jak furt VŠ politický pravičáci v ČR lžou,podvodama zbohatli a ještě své podvody budou házet na chudé,slušné lidi,sprosťáci.
• na chudé,slušné,poctivé občany,se Vám zachtělo polistopadu se furt povyšovat,podvodama hrabat majetky polistopadu,vymačkávat poddané jako citróny za pár šlupek pomocí politické ideologie pravicového kapitalismu,mě neoblbete VŠ politický pravičáci ulhaný.
• to znamená na chudé,slušné,poctivé občany,se Vám zachtělo polistopadu se furt povyšovat,podvodama hrabat majetky polistopadu,vymáčkávat poddané jako citróny za pár šlupek pomocí politické ideologie pravicového kapitalismu,mě neoblbete VŠ pravičáci ulhaný.
• Vaše vysokoškolské pravičácké kapitalistické podvody házíte na levici,to znamená na chudé,slušné,poctivé občany,se Vám zachtělo polistopadu se furt povyšovat,podvodama hrabat majetky polistopadu,vymáčkávat poddané jako citróny za pár šlupek