Svátek má: Lýdie

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• znežitím ostatních občanů ve výrobě za minimální mzdu pracující pro management napojený na západ,dále zneužitím i ukrajinců,poláků,slováků atd opět za minimální mzdu přitáhnutých do ČR a podle ODS,TOP09 politického plánu,vytvořením otrokářské megamontovny
• Bývalý funkcionář SSM Žáček by se svým charakterem hodil k přepisování dějin, které jsou podle BIS dějinami z pohledu SSSR. Ve skutečnosti bylo vše jinak a i fašisté na Ukrajině svině nebyli .K tomu se koktavý Žáček hodí.
• ´´tak snadno často podvodem´´ zbohatnout v ´´zájmu´´ ODS,TOP09 a to znežitím ostatních občanů ve výrobě za minimální mzdu pracující pro management napojený na západ,dále zneužitím i ukrajinců,poláků,slováků atd opět za minimální mzdu přitáhnutých do ČR.
• a zároveň totalitního pravicového důvodu po roce 1989 honem honem hnali na západ,aby mohli ´´tak snadno často podvodem´´ zbohatnout v ´´zájmu´´ ODS,TOP09 a to znežitím ostatních občanů ve výrobě za minimální mzdu pracující pro management napojený na západ
• Tyto nadlidi? Asi ano tyto ´´vyčůránkovský pravicový nadlidi,se právě z tohoto vyčůránkovského a zároveň totalitního pravicového důvodu po roce 1989 honem honem hnali na západ,aby mohli ´´tak snadno často podvodem´´ zbohatnout v ´´zájmu´´ ODS,TOP09 a to
• ,který samé přesčasy nemůže odpracovat s okomentováním slovy,nechceš je dělat,vyhodíme tě,za bránami je 1000 dalších?To je ten ´´užasný pravicový západ´´,o kterém mluvil Klaus z ODS a nebo o kterém mluvil Schwancenberger a Kalousek z TOP09? Tyto nadlidi?
• Nepřetržité útoky fronty médií Stohoven,ČT, politiků Pizdíků z ODS,TOP,Lidovců a STAN proti výsledkům voleb - jsou útokem na demokracii. Pár pizdíků co soustavně prohrávají volby se chce vrátit ke korytům kde kradli a ničili státní správu jako prasata.
• které pak firmy pro své zájmy firmy pak zneužívají a vyhodí zaměstnance,který samé přesčasy nemůže odpracovat s okomentováním slovy,nechceš je dělat,vyhodíme tě,za bránami je 1000 dalších?To je ten ´´užasný pravicový západ´´,o kterém mluvil Klaus z ODS?
• A ze je pocet divocaku "nad unosny stav" s Vami souhlasim.Jenze si vzpominam na to, jaky rev se mezi ekology a ochranci prirody ozval v momente pozadavku na moznost celorocniho odstrelu divocaku vcetne knouru a bachyn.Maslo na hlave zminenych je 2 m si...
• za odsouhlasení otrokářského zákona v ČR podobně jako v Maďarsku,které pak firmy pro své zájmy firmy pak zneužívají a vyhodí zaměstnance,který samé přesčasy nemůže odpracovat s okomentováním slovy,nechceš je dělat,vyhodíme tě,za bránami je 1000 dalších?
• kt​​erý pak společně zde vytvořili akorát práci za minimální mzdu přes pracovní agentury a za odsouhlasení otrokářského zákona v ČR podobně jako v Maďarsku,které pak firmy pro své zájmy firmy pak zneužívají a vyhodí zaměstnance,který samé přesčasy
• Orgány ČR by se měly protistátní destabilizací šmejdů z ČT konečně zabývat a vyšetřit i proč soudruch Chovanec narychlo - těsně před volbami reformuje policii a ta následně obviní Babiše v kauze staré deset let. To byl přece pokus o puč.
• která akorát do této země natahala cizince/byznismeny/otrokáře,kt​​erý pak společně zde vytvořili akorát práci za minimální mzdu přes pracovní agentury a za odsouhlasení otrokářského zákona v ČR podobně jako v Maďarsku,které pak firmy pro sebe zn...
• ,tak proto jsme vstoupili do EU,aby jsme byli pod pravicovou otrokářkou ODS,TOP09 totalitou,která akorát do této země natahala cizince/byznismeny/otrokáře,kt​erý pak společně zde vytvořili akorát práci za minimální mzdu přes pracovní agentury a za
• Pane Pelc/z AOPK/ az dokazete U JEDNOHO DIVOCAKA!!!ze jej chytili vlci tak Vam /mozna/ budu verit. Zatim pokud se vlci o nejakeho divocaka "pokusili" spatne dopadli.
• Mezi pomatenci z ČT a jejich šílenými štěky jako je 168,Ňůfsrum a zákusy hlodavce Moravce vynikají hosté kteří si Kakáč,Tvarohová,Kubal a hlodavec zvou pravidelně do svých pořadů. Tato sebranka útočí svorně na prezidenta,Babiše a vládu nepřetržitě.
• Platí snad obyčejný občani této země tuto pseudojustici v ČR za to,aby poslanecké strany ODS,TOP09 měli před zákonem imunitu,aby před Evropským soudem měli imunitu,tak proto jsme vstoupili do EU,aby jsme byli pod pravicovou otrokářkou ODS,TOP09 totalitou?
• Může mě někdo vysvětlit,na co máme tu pseudojustici v ČR,která kryje miliardové podvody,kterých se tyto totalitní pravicové strany ODS,TOP09 dopustili a soudy,Evropský soud je nečinný,tak na co máme ty předražený soudce,na ochranu těchto nadlidí?
• Nejvíce destabilizuje společnost veřejnoprávní ČT,které se kdysi zmocnili Wolnerovci-Havlovci. Tato havěť podporuje šmejdy ODS a jejich zlodějské dílo a zejména před volbami metá fekálie na prezidenta,novou vládu a Babiše. Protistátní ČT - zrušit.
• Filip má pravdu. ale k darům církvím nemělo nikdy dojít. Církve a jejich ovečky by si měli platit svůj provoz sami a stát by se měl starat o církevní tedy mnohdy kulturní památky,
• Jak to tak vidím,tak se celá naše politická "reprezentace" horečně snaží a nyní i za pomociBRUSELU o to,aby BABIŠOVI ZVEDLI PREFERENCE !BRZO bude mít volební VÝSLEDKY v KAPSE!Jsou to OPRAVDU ČUČKAŘI!Kterým vůbec nedošlo jak BABIŠOVI POMÁHAJÍ !!
• Tedy Pane Havel/na Reflexu/neni od Vas vubec hezke ze chcete sebrat dotace britske kralovne a vlastnikum plantazi korkovych dubu v Portugalsku. Mimochodem, jak byste si predstavoval jednotny zemedelsky trh EU bez dotaci,kdyz v jine podobe je ma i USA?
• Může mě někdo v této zemi vysvětlit,jak je vůbec možné,že poslanecké pravicové strany ODS,TOP09 v této zemi uráží prezidenta této země a to není trestné,že se ODS,TOP09 snaží o státní převrat a zase to není trestné,co je to za ODS,TOP09 totalitu v ČR?