Svátek má: Oleg

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Česko se v kvalitě života letos umístilo v mezinárodním srovnání společnosti Deloitte na 26. místě s náskokem před Slovenskem či Polskem. Získalo 84,66 bodu ze sta, zatímco před rokem mělo 84,22 bodu. Česko se v něm řadí těsně za USA.
• Majetky,bazény,vilky?Ehmmm!To zmatete Marťany - archeology!bRR!TO BYCH TEDY KOPAT NECHTĚL!
• Policie:Vondraček vědomě lhal a pomlouval, že Horáček byl agentem StB.. Co taky jiného od bývalých estébáků mlatobijců, co tloukli pendrekem do hlav lidi, můžeme čekat, než agresi, lhaní a demagogii. Komunistům a estébákům se už NIKDY NESMÍ COKOLIV VĚŘIT
• Vondraček vědomě lhal a pomlouval, že Horáček byl agentem StB.. Co taky jiného od bývalých estébáků mlatobijců, co tloukli pendrekem do hlav lidi, můžeme čekat, než agresi, lhaní a demagogii. Komunistům a estébákům se už NIKDY NESMÍ COKOLIV VĚŘIT !!
• Re:dole-přest ty tlupy,co se zde převalili válkami může snít o čistokrevném Čechovi jenom....-NJN taky asi zídrhel na pn-np či npn a pnp,že? My pravověrní Čechové,Moravané a Slezané jsme si vzali příklad z Ž-ž-IDŮ A BEREME TO PO MATRIMONIÁLNÍ LINII!
• Jsi neschopný.. Aby Ti nepraskla žilka, když Ti došly argumenty, tak jen urážíš. Ale neboj, Tvoje majetky Ti i Ti neschopní dají do hrobu, včetně bazénu vilky a podobně, aby jsi si to užil...
• Vondraček vědomě lhal a pomlouval, že Horáček byl agentem StB, .. Co taky jineho od bývalých estebaků mlatobijců co tloukli pendrekem do hlav lidi můžeme čeket, než agresi, lhaní a demagogii. Komunistům a estébákům se NIKDY NESMÍ COKOLIV VĚŘIT !!
• Vychcana vlada aBABIS(PENZE)!Jak slovně utoci sMuslimy!Prijmeme male deti muslmske!Přijměte sveDETIuPIRODNICE!?Pockejte si na své deti Ceske!Zeny rodit!Nemusi se brat3lete vrahy muslim!Učené od uz3letREZAT HLAC0VY!A kdyz ne!Maji TO vGENECH!
• Dotace jdoucí z EU do ČR pro ekonomslabé regiony a pro podnikatele většinou skončí na vrcholku pyramidy u těch největš.firem.Jako příkl. si uvedme Agrofert ad dceřinné firmy z něho vzešlé,vč.účelově zřízených malých fy!,,To se nám to hoduje...,,
• Když diskutuji na tomhle fóru mluvím i píšu jak mi huba narostla a nehledím ani na překlepy.Nepíši slohovou práci,tak mi neopravuj "diktát" a čum na obsah.Zahrát mi klidně dej jestli na to máš a s Isovou a Mádlem se chyťte za ruce a jdete do pr…..
• No konečně taky všechny evropské státy uznaly to, co bylo od počátku jasné,že MH17 sestřelili rusáčtí Putinovi židobolševičtí fašisti.Nikdo jiný by totiž takové svinstvo pod vedením Strelkova, který jásal nad 3.sestřelem letadla toho dne nemohl udělat.
• Polsky prezident Duda nejenže už nakoupil a ještě nakoupí na 64 letadel F16 a řízené střely Stealth,ale požaduje po prezidentu Trumpovi zřízení deštníku a trvalou přítomnost minimálně dvou brigád USA a zákaz NordStream-2. Tak se to dělá!
• No lepší mít v Polsku americkou bandu vojáků, ktera si platí všechno sama a dobře platí,než ruskou bandu šmejdích vojáků s holou prdelí,které jsme tady 21 roků museli živit a všechny újezdy nam zasraly šmírem a zdevastovaly,atomky co dovezli nepočítáme !
• Psonkove potrebuji USA a vyzbroj proti stale se rozpinajicimu a atomkami vyhrozujicimu vsem okolnim zemim agresivnimu kapitalistickemu Rusku s histerickym diktatorskym pomatencem sulinem Putlerem ..!
• Podle ČSÚ ČR za 29 let prosperity v HDP dohnala (krachující) Řecko//A TO BYL JEN 5LET MINISTREM FINANCÍ BABIŠ.ANO, bude teď jen hůř, kleká na prosperující firmy!A Česko platí a bude platit miliardová odškodné za toho hajzla,co si sám krade pro AGROFERT.
• Zajímavé,přes Německo se přehnaly 2 války,totálně prohrálo,platilo reparace,bylo rozbombardované,ale mají teď 5x větší platy než Rusácko a nádherně spravenou zemi,protože CCCP a nyní i Putin jen zbrojili a byli naprosto neschopní udělat něco pro své li...
• Komunisti do podzimních voleb nanominovali přes 25 devadesátiletých dinosaurů.Filip: mladé komunisty nemáme, snad v příštích volbach,rudý teror s diktaturou proletariátu už netáhne a mladí na oportunistické zrudlé židobolševické fašounské soudruhy serou .
• Jseš neschopnej.. česky "neschopný", Minul jsi se povoláním, měl jsi být poslanec. Ä proto Ti jako schopnému "IN" necháme zahrát písničku v radiu pod názvem "NADČLOVĚK"! Já budu přemlouvat s Isovou a Mádlem bábu s dědkem aby Tě zvolili!
• Komunisti do podzimních voleb nanominovali přes 25 devadesátiletých dinosaurů,Filip:mladé komunisty nemáme,snad v příště,absolutním dinosaurem je 94letý Bečka v Trutnově,ten bude brát jako Čuba,co hnípal doma 100 tisíc, v senátu se 2roky neukázal
• Protože nám v Česku nic nepatří,poděkujeme Klausovi,Zemanovi,kteří podle pokynů ruských agentů z Andropovem placeného Prognostického ústavu rozprodali za hubičku Česko estébákům, do Německa odchází díky Zemanovým úlevám pro korporátní fašouny 500 miliard!
• Ruští šmejdi si ruským šmejdem S200 sestřelili šmejdící ruské letadlo IL-20 a prý za to mohou Izraelci.Ve skutečné válce ani nerozpoznají,na čí letadla šmejdí systémy S300,S400 střílí a sestřelí si třeba i vlastní SU-35.Ještě se musí od amiků hodně učit
• Drahá auta kupují právě ti hajzli co špatně platí.Místo aby zaplatili zaměstnancům,což je největší nákladová položka firmy,přebytečné peníze vráží to drahých aut aby ty částky šly do nákladů a ne do zisku který musí zdanit.Jmenuje "styl ODS".
• Celkově ČR.. Nelži a od toho odečti odliv cca 300 miliard ročně na nezdaněných dividendách „odkloněno“ 7,6 % HDP. " a jsi i podle pravicových ekonomů v mínusu... Ne nadarmo jsme byli dáni do rozvojových zemí co do příjmů po 29 letech Vaší "prosperity"...