Svátek má: Berta

Regiony

Velikost textu:

Nenechte si ujít v pořadí již třetí Bavorsko-český den pro firmy

Nenechte si ujít v pořadí již třetí Bavorsko-český den pro firmy

​V německém Grafenau se 1.dubna uskuteční Bavorsko-český den pro firmy. Odborné přednášky a Best Practice ukáží, jak si mohou podniky z pohraničí zajistit úspěšnou budoucnost na celosvětovém trhu.

Bavorsko-český den pro firmy
27. února 2019 - 12:00

Na akci, která se koná pod záštitou hejtmanky Karlovarského kraje Jany Mračkové Vildumetzové, se lze přihlásit do 27. března.

Bavorsko-český den pro firmy chce aktivně podpořit dialog mezi českými a německými sousedy a zároveň ukázat, jaké nové možnosti se podnikům nabízí a jak z nich mohou profitovat. Cílovou skupinou jsou nejenom firmy ze všech odvětví, ale také vysoké školy a výzkumná centra, studenti a další zájemci. Simultánní překlad všech přednášek, možnost využít tlumočníky pro bilaterální rozhovory a zprostředkování kontaktů mezi českou a bavorskou stranou, jsou pak dalšími bezplatnými službami, kterých mohou návštěvníci využít.


Akce se uskuteční v prostorách společnosti Knauf AMF, která se již několik desetiletí řadí k předním evropským výrobcům podhledových a stěnových systémů a disponuje celosvětovou prodejní a servisní sítí. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Zájemci se však musí předem zaregistrovat u Jaroslavy Pongratz, manažerky kontaktních sítí Bavorsko-Čechy.

Informovala Veronika Severová za Krajský úřad Karlovarského kraje.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch.kú)