Svátek má: Ivan

Regiony

Velikost textu:

Burzy pracovních příležitostí v Karlovarském kraji

Burzy pracovních příležitostí v Karlovarském kraji

Hospodářská komora Karlovarského kraje zve na burzy pracovních příležitostí. Smyslem akce je pomoci řešit aktuální problémy na trhu práce v kraji.

Burza práce
12. února 2016 - 07:30
KHK Karlovarského kraje uspořádá 2. ročník burz pracovních příležitostí. Burzy jsou organizovány ve spolupráci s Karlovarským krajem a Úřadem práce v průběhu měsíce března 2016. Místem konání budou všechna tři okresní města, Cheb (2. 3.), Sokolov (17. 3.) a Karlovy Vary (31. 3.).

Místní zaměstnavatelé budou mít možnost nabídnout své volné pracovní pozice jak uchazečům a zájemcům o práci, tak i studentům posledních ročníků středních a vysokých škol.


Smyslem akce je pomoci řešit aktuální problémy na trhu práce v kraji, a to nedostatek kvalifikovaných pracovníků zejména v technických a zdravotnických oborech a také odliv pracovníků do blízkého příhraničí.

Na burzách bude možno získat nejen práci, ale i cenné rady od odborníků, např. jak napsat životopis nebo jak se prezentovat u pracovního pohovoru. Informovala Simona Liptáková, tisková mluvčí Městského úřadu Cheb.

(jv, karlovarskenovinky.cz foto:arch.khk)