Svátek má: Ivan

Regiony

Velikost textu:

Advent, Vánoce a Silvestr v Grandhotelu Pupp

Advent, Vánoce a Silvestr v Grandhotelu Pupp

Grandhotel Pupp bude letos premiérově slavit advent na novém Mírovém náměstí před hotelem. Každou neděli od 16:00 se mohou návštěvníci těšit na hodinový program s koledami, dětskou dílnou a tradičními specialitami z kuchyně Grandhotelu Pupp.

Grandhotel Pupp
18. listopadu 2014 - 07:30

Již koncem října byla vyhlášena v pořadí třetí adventní soutěž pro mateřské a základní školy v regionu na téma: Nejkrásnější / nejnápaditější vánoční ozdoba. O třetí adventní neděli budeme hlasovat pro tu nej... a o zlaté neděli 21.12. si vítězné třídy převezmou voucher na občerstvení na party k vybrané příležitosti. Nebude chybět ani Vánoční bazar a veškerý výtěžek z prodeje obdrží děti z Krajského dětského domova pro děti do 3 let.

Krásnou atmosféru navodí sváteční koncerty. Ve středu 24. prosince ve 14.30 hod. se Slavnostní sál rozezní tóny vánočního koncertu. V 18.00 hod. Vás pozveme na domácí pětichodové štědrovečerní menu a ve čtvrtek 25. prosince si nenechte ujít druhý koncert vánoční.

Návštěvnost města Karlovy Vary ve 3. čtvrtletí 2014

Na vánoční svátky naváže v pondělí 29.12. Galavečer s tanečním programem ve Slavnostním sále a uvede hosty do víru novoročních oslav. Silvestrovská galashow v Grandhotelu Pupp garantuje bohatý program, završený velkolepým půlnočním ohňostrojem. Novoroční brunch a tradiční novoroční koncert od 15.00 hod. ve Slavnostním sále Vás slavnostně uvedou do nového roku 2015. Karlovarskenovinky.cz informovala Jitka Markusová za Grandhotel Pupp.
(jv,foto:GP)