Svátek má: Jonáš

Politika

Velikost textu:

Chcete za koncesionářský poplatek 135 korun hezčí lidi na obrazovce ČT?

Chcete za koncesionářský poplatek 135 korun hezčí lidi na obrazovce ČT?

„Pokud omylem sledujete práci fanatických ideologických novodobých svazáků v pořadu České televize Newsroom, jistě vám neušlo, že většina svazaček má hodně společného. Pro některé označení, že nejsou příliš hezké, je až moc lichotivé, stejně jako u některých z nich přehlédnutí jejich vad řeči.

Desinformační weby například tvrdí, že jsem hezká
10. prosince 2019 - 11:04

"Za 135 korun, co každý měsíc posílám České televizi, se chci alespoň podívat na občas usměvavé tváře hlasatelek  a místo toho sleduji otrávené obličeje naprdnutých žen, které musí číst ze čtecího zařízení nějaké informace. Snad to není tak nesplnitelné velké přání, aby si televizní diváci mohli rozhodovat, koho chtějí, aby jim předčítal zprávy nebo je informoval, koho redaktoři Newsroomu udali firmám, že inzerují na desinformačních webech," napsal do redakce webu Prvnizpravy.cz  jeden ze čtenářů, když patrně prožil nedělní večer sledováním programu České televize."Každou sobotu televizní diváci vyhodili  z taneční soutěže nějaký taneční pár, který měl nejméně příznivců. Na druhé straně ve všech ostatních pořadech pořád musíme čučet na stejné lidi, třebaže  se za celý pořad ani neusmějí. Jak se mám těšit do práce, když i v té také mnou placené televizi hovoří na diváky očividně otrávení lidé," má jasno jiná čtenářka, která má často odpolední směny.

"Česká televize odvrátila mindráky mé dcery, která nebývala vždy sebevědomá, ale když vidí televizní redaktorky, jak vypadají, jak se tváří a co si o sobě patrně myslí, už se nebojí chodit na zábavy," pochlubila se další čtenářka.

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)