Svátek má: Darja

Politika

Velikost textu:

Eduard Chmelár: Čaputová se rozhodla pro Navalného

Eduard Chmelár: Čaputová se rozhodla pro Navalného

Na to, aby se slovenská prezidentka Čaputová přimluvila za vězně svědomí Juliana Assange, tak jí na to nestačily ani dva roky, píše na facebooku slovenský analytik Eduard Chmelár.

Eduard Chmelár
19. ledna 2021 - 06:20
.
Na to, aby se jasně postavila na stranu občanů šikanovaných nevyzpytatelným premiérem Matovičem a odsoudila vládní ohýbání ústavy, jí nestačilo ani několik týdnů.

Na to, aby se zastala ruského opozičního politika Alexeje Navalného, jí stačilo několik hodin. Nic tak nevystihuje politiku slovenského Prezidentského paláce jako právě toto.


Chmelár: S Matovičem se nelze dohodnout, Matoviče je třeba zastavit
Po pondělní tiskové konferenci musel už i ten poslední hlupák pochopit, že nám vládne nebezpečný despota, nikdo neví jak ho zastavit. Celý týden, den co den zasedala vláda jen proto, aby Igor Matovič zlomil odpor koaličních partnerů nesouhlasících s celoplošným testováním. Sedm dní nevládli, sedm dní se nezabývali ničím jiným….A takový malý dovětek…

V pondělí z Policejní akademie vyhodili známého levičáka Eduarda Chmelára. Je to tak, a nejen jeho, ale i Ĺuboše Blahu, současně.

Jaká to náhoda - akademie je v rukou ministerstva vnitra, toto středisko je v rukou O ĽaNO, Chmelár a Blaha patří mezi největší kritiky O ĽaNO a oba mají stejný osud – neprodloužili se jim smlouvy na Akademii.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)