Svátek má: Patrik

Regiony

Velikost textu:

Andrea Verešová pomáhala dětem z dětských domovů

Andrea Verešová pomáhala dětem z dětských domovů

O tom, že program v MALL.cz Parku v Karlových Varech je opravdu nabitý, není vůbec pochyb. Mezi prvními aktivitami v rámci seriálového dne s MALL.TV, byl program zaměřený především na děti, a to všech věkových kategorií.

Fotku s Andreou Verešovovu chtěli všichni
3. července 2018 - 12:00

Na malé i velké návštěvníky zde čekala Andrea Verešová osobně, patronka Nadačního fondu Andrey Verešové (NFAV), jehož účelem je přispívat ke zlepšování a rozvoji kvality života dětí a podporovat talentované děti z dětských domovů. Tentokrát nadaci na místě podpořila firma Mattel Czech Republic, která věnovala hračky.

MALL.cz Park se na jeden den proměnil v zábavné hřiště i pro ty nejmenší návštěvníky. Společnost Mattel Czech Republic pro ně uspořádala soutěže i zábavné hry a na místě rozdávala dárky. Malovaní na obličej si všechny děti náležitě užily. Dívky se nejvíce zabavily s panenkami Barbie a kluci s autíčky. Andrea se aktivně zapojila i do dětských tanečků a spolu s animátory dětem s tancem pomáhala.


„Moc děkuji Mall.cz a všem dalším partnerům, že jsme společně pomohli dobré věci. Děkuji za vaši laskavost a šlechetnost, že nemyslíte jen na sebe a dělíte se o své štěstí a úspěch, stejně jako já rozdáváte lásku a naději. Doufám, že jsme tímto započali takovou tradici a budeme v této dobré věci nadále pokračovat,“ komentovala na místě Andrea Verešová.


Výsledkem akce je kromě dětské radosti na místě i mnoho hraček, které jistě udělají radost v dětských domovech. Firma Mall.cz ještě navíc věnovala šek Nadačnímu fondu Andrey Verešové na 30 000 Kč.

(jv,karlovarskenovinky.cz,foto:mall.cz)