Svátek má: Ilja

Regiony

Velikost textu:

AVON pochod na podporu boje proti rakovině prsu projde městem Cheb

AVON pochod na podporu boje proti rakovině prsu projde městem Cheb

Městem Cheb projde růžový pochod. Již třetí AVON pochod na podporu boje proti rakovině prsu projde městem v neděli 10. září.

Avon pochod
4. srpna 2017 - 12:00

V pořadí již třetí chebský AVON pochod na podporu boje proti rakovině prsu projde Chebem v neděli 10. září. Trasa bude přitom mírně odlišná než při minulých dvou ročnících.

„Zahájení pochodu proběhne na pískové ploše pod hradem na Krajince. Trasa povede kolem hradu na Růžový kopeček, dále pak ulicemi Hradební, Obrněné brigády na Divadelní náměstí a přes Brandlovu, Nerudovu a Břehnickou zpět na Krajinku. Účast v doprovodném programu nám již přislíbil například Městský dechový orchestr s mažoretkami, taneční skupiny Magic Star a Filla Crew nebo DJ Tomáš Koucký. Role moderátora se opět ujme Vladimír Keblúšek,“ upřesnil místostarosta Zdeněk Hrkal.


Vstupenkou na AVON pochod bude tradičně zakoupení některého z předmětů s růžovou stužkou, prostřednictvím kterého přispějete na konto boje proti rakovině prsu. Informovala Simona Liptáková, tisková mluvčí Městského úřadu Cheb.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:cheb)