Svátek má: Květa

Regiony

Velikost textu:

Blíží se příjem žádostí o inovační vouchery

Blíží se příjem žádostí o inovační vouchery

​Na 67 úspěšných projektů, 47 podpořených firem a téměř 10,9 milionu korun rozdělených mezi regionální podnikatele – taková je bilance z uplynulých let, pokud se jedná o podporu formou tzv. inovačních voucherů.

Na inovativní řešení jsou připraveny dotace
11. dubna 2019 - 12:00

I letos můžete získat od Karlovarského kraje dotace na inovativní řešení, příjem žádostí bude spuštěn 7. května.

Na podporu spolupráce podnikatelských subjektů s vysokými školami a výzkumnými organizacemi půjdou letos 2 miliony korun, přičemž každý z žadatelů může získat příspěvek ve výši 170 tisíc korun. Prostředky lze využít na vývoj produktu, procesu nebo služby, testování a měření, analýzu vhodnosti použití materiálu, analýzu trhu či například na marketingovou strategii. Inspiraci k projektovým záměrům můžete nalézt mezi studiemi podpořených projektů z minulých ročníků.


Pokud si nejste jisti s možností podpory zamýšleného řešení, pak navštivte seminář, který se uskuteční 24. dubna v Podnikatelském inkubátoru Kanov v Karlových Varech od 10 hodin. Přihlásit se můžete prostřednictvím online formuláře umístěného na webu Karlovarské agentury rozvoje podnikání. Plánované projektové záměry je také možné konzultovat osobně s pracovníky agentury. Více informací naleznete na internetových stránkách Karlovarského kraje.

Informovala Veronika Severová za Krajský úřad Karlovarského kraje.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch.)