Svátek má: Drahoslav

Regiony

Velikost textu:

Další pokus vraždy v Karlovarském kraji

Další pokus vraždy v Karlovarském kraji

Během 24 hodin došlo dalšímu pokusu vraždy. Krajští kriminalisté řeší podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy, ke kterému mělo dojít na ubytovně v Mariánských Lázních včera v nočních hodinách.

Ilustrační foto
13.březen 2017 - 12:00

Zraněný muž byl s bodnořeznými ranami ohrožující život převezen Rychlou záchrannou službou na ARO do Karlovarské nemocnice.

Po podezřelém z útoku začala Policie ČR ihned intenzivně pátrat. Muž byl zadržen za 1,5 hodiny, skrýval se   nedaleko místa činu, nyní se nachází v policejní cele.

Okolnosti případu jsou předmětem dalšího šetření. V současné době nemůže Policie ČR s ohledem na počáteční stav prověřování k případu sdělit bližší informace.

Hádka bratrů skončila pobodáním nožem,muž byl obviněn ze zločinu


Krajští kriminalisté Karlovarského kraje řeší letos první případ vraždy

V pátek kolem půl jedné v noci vyjela policejní hlídka na základě telefonického oznámení do Libavského Údolí na Sokolovsku. Policisté po příjezdu na místo činu bezodkladným zásahem zabránili šestačtyřicetiletému muži v dokonání zvlášť závažného zločinu vraždy. Podezřelý muž byl zadržen a nyní se nachází v policejní cele.

Zraněná žena musela být po útoku letecky transportována s vážným zraněním do nemocnice v Plzni.

Dne 11. 3. 2017 sdělili kriminalisté ve večerních hodinách 46 letému muži obvinění ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Policie podá podnět státnímu zástupci na vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby. V případě odsouzení hrozí muži trest odnětí svobody ve výši 10 až 18 let.

Informace přinesly webové stránky PČR Karlovarského kraje.

(jv,karlovarskenovinky.cz,foto:pčr kvk)