Svátek má: Simona

Regiony

Velikost textu:

Drzost zlodějky nezná mezí (VIDEO)

Drzost zlodějky nezná mezí (VIDEO)

<< VIDEO >> Policisté z obvodního oddělení Mariánské Lázně pátrají po neznámé ženě, která se dopustila krádeže peněženky v místním knihkupectví.

Z místa činu
4. srpna 2019 - 12:00

Neznámá žena měla dne 27. 6. 2019 v době mezi 12:30 a 12:40 hodin přijít do knihkupectví v Mariánských Lázních. Zde měla přistoupit k prodejnímu pultu, kde v tu dobu s prodavačkou komunikovala dvojice osob, která prodejnu také navštívila. Neznámá žena měla přistoupit k čtyřiašedesátiletému cizinci, rozepnout mu zip u kabely, kterou měl zavěšenou přes rameno a z té mu odcizit peněženku s finanční hotovostí. Následně měla žena prodejnu opustit. Cizinci tímto jednáním způsobila škodu téměř 10 tisíc korun.

Dle kamerového záznamu se jednalo o ženu střední postavy ve věku kolem padesáti let. Žena měla nápadně tmavé obočí, větší oválné oči a úzké rty. Na sobě měla tmavé boty, světle modré tříčtvrteční kalhoty se vzorem, světle modré či bílé tričko s krátkým rukávem a na hlavě měla nasazený klobouk barvy khaki. V uších měla výrazné kruhové náušnice.„V případě jakýchkoliv informací k hledané ženě volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu," vyzývá Policie ČR.

Informaci přinesly webové stránky RP Karlovarského kraje.

(jv,karlovarskenovinky.cz,video: KRP KVK)