Svátek má: Brigita

Regiony

Velikost textu:

Karlovarský kraj zve seniory z regionu na akci "Sólo pro seniory"

Karlovarský kraj zve seniory z regionu na akci "Sólo pro seniory"

Akce se uskuteční v úterý 12.října 2021 od 11.00 hodin. V případě zájmu bude umožněna prohlídka prostor Krajského úřadu Karlovarského kraje.

Ilustrační foto
9. října 2021 - 12:00

Senioři z Karlovarského kraje jsou zváni k účasti na akci „Sólo pro seniory“, během které jim bude představen nově vybudovaný a vybavený depozitář Krajské knihovny Karlovy Vary, ale dozvědí se také aktuální informace z oblasti sociálních věcí a zajímavosti z činnosti Karlovarského kraje.

Akce se uskuteční v úterý 12. října 2021 od 11.00 hodin. Sraz zájemců o prohlídku depozitáře a následnou prezentaci bude přímo před budovou depozitáře Krajské knihovny Karlovy Vary, ulice Závodní 440/84b, Karlovy Vary Dvory (zastávka autobusů MHD číslo 1, 16).Depozitářem účastníky provedou hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek, krajský radní pro oblast sociálních věcí Robert Pisár a ředitel Krajské knihovny Karlovy Vary Vratislav Emler. Po prohlídce bude následovat přednáška zaměstnanců odboru sociálních věcí krajského úřadu. V případě zájmu bude umožněna prohlídka prostor Krajského úřadu Karlovarského kraje.
Informovala Jitka Čmoková za Krajský úřad Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz,foto:arch.)