Svátek má: Drahoslav

Regiony

Velikost textu:

Karlovy Vary vyhlásily soutěž na opravu Alžbětiných lázní

Karlovy Vary vyhlásily soutěž na opravu Alžbětiných lázní

Město Karlovy Vary zahajuje proces výběrového řízení na dodavatele, který zajistí celkovou revitalizaci komplexu Alžbětiných lázní a navazující dlouhodobý provoz zaměřený na poskytování lázeňské péče a ubytovacích služeb.

Alžbětiny lázně
25.únor 2016 - 07:30

Cílem zahajovaného výběrového řízení je uzavření smlouvy s dodavatelem, jehož nabídka bude dle zvolených hodnotících kritérií ekonomicky nejvýhodnější. Předpokládaný smluvní vztah bude kombinací smlouvy na stavební práce a smlouvy na služby, přičemž se bude jednat o smlouvu uzavřenou v rámci tzv. koncesního dialogu s kvalifikovanými uchazeči.

Finanční příspěvek Statutárního města Karlovy Vary na provedení revitalizace komplexu Alžbětiných lázní (náklady na stavební práce) je stanoven v maximální výši 300 mil. Kč.


Vybraný dodavatel kompletně zrealizuje revitalizaci komplexu a následně Alžbětiny lázně převezme do užívání a bude je výhradně, na vlastní náklady a odpovědnost dlouhodobě provozovat za podmínek stanovených smlouvou. Vybraný dodavatel (koncesionář) se bude na revitalizaci komplexu Alžbětiných lázní finančně podílet, a to v poměru, který bude specifikován v průběhu výběrového řízení.

Výběrové řízení realizuje Statutární město Karlovy Vary za podpory České spořitelny, a.s., Advokátní kanceláře Hájek & Zrzavecký a projektanta Ing. Václava Kouby. Karlovarskenovinky.cz informovala Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch.parl.l.)