Svátek má: Luboš

Regiony

Velikost textu:

Kompostéry čekají na nové majitele

Kompostéry čekají na nové majitele

Zájemci o domácí kompostéry, kteří se zapojili do anketního průzkumu na jaře loňského roku, mohou stále ještě využít přednostního práva k bezplatné výpůjčce.

Ilustrační foto
12. září 2018 - 12:00

K dispozici jsou zařízení tří velikostí, která obyvatelé města získají do bezplatné výpůjčky do 31. 12. 2023. Poté kompostéry přejdou do jejich vlastnictví.

Prosíme zájemce, kteří chtějí k likvidaci biologicky rozložitelných složek odpadu využívat domácí kompostéry, aby se dostavili k podpisu smlouvy a následnému převzetí zařízení, případně, pokud již zájem nemají, aby tuto informaci sdělili odboru technickému. Volné kompostéry pak budou nabídnuty k využití dalším zájemcům.

K převzetí kompostéru je potřeba dostavit se na odbor technický (budova magistrátu města v Moskevské ulici 21) a podepsat smlouvu o výpůjčce. Do smlouvy je nutné uvést číslo parcely, na které bude kompostér umístěn. V případě, že je pozemek v pronájmu, nebo je více majitelů, je nutný souhlas všech majitelů pozemku.

Smlouvu je možné uzavřít každé pondělí a středu v době od 8:00 do 15:30 hodin v kanceláři č. 131, případně dle telefonické domluvy na telefonním čísle 353 151 213. Kompostéry jsou k vyzvednutí v areálu kompostárny v Žižkově ulici ve Staré Roli, a to každý všední den od 9 do 17 hodin.


Veškeré podmínky a formuláře jsou uveřejněny na webu magistrátu na stránce technického odboru ve složce Dokumenty. Karlovarskenovinky.cz informoval Jan Kopál, tiskový mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch)