Svátek má: René

Regiony

Velikost textu:

Letiště Karlovy Kary spolu s partnery pořádá Den otevřenýceh dveří

Letiště Karlovy Kary spolu s partnery pořádá Den otevřenýceh dveří

Letošní Den otevřených dveří na karlovarském letišti se bude konat v polovině měsíce června.

Den otevřených dveří na karlovarském letišti
24. května 2023 - 12:00

I letos pořádá Letiště Karlovy Kary spolu s partnery Den otevřenýceh dveří, který bude plný zážitků pro naše malé i velké návštěvníky. Program začne v 11 hodin a potrvá do 16 hodin.

Na programu budou tradiční ukázky výstroje, výzbroje a technického vybavení hasičů, policie a celní správy. V případě příznivého počasí se děti mohou těšit na oblaka pěny, která zajistí letištní hasiči. Tradičně nebudou chybět ani prohlídky letiště s výkladem. Díky sponzorům, kterými letos jsou cestovní kanceláře Čedok, Alexandria a AutoPalace, bude připraven také pestrý program pro děti. Mohou se těšit na soutěže, skákací hrad, dětské disko a oblíbené malování na obličej. Rodiče si budou zase moci při testovací jízdě vyzkoušet modely vozů Audi a Volkswagen osobní a užitkové vozy.

Kdo touží po opravdovém leteckém zážitku, může si u letecké školy F-Air nebo Leteckého Klubu Karlovy Vary předem zakoupit zážitkový let. O lety budeme i soutěžit formou slosování vstupenek, takže šťastní výherci se budou moci proletět zdarma, a to díky sponzoringu F-Airu a Leteckého klubu. Letošní novinkou bude autovláček, který bude převážet návštěvníky od parkoviště k terminálu a hasičské stanici a zpět.

Vstup na akci a parkování u letiště bude zdarma. Návštěvníkům budou k dispozici stánky s občerstvení i nápoji, kde bude možná si zakoupit nejrůznější pochutiny. A pokud někdo nemá možnost dopravit se na letiště vlastním vozem, může využít bezplatné kyvadlové autobusové městské dopravy z Karlových Varů a zpět. Od 10:20 hodin budou zvláštní autobusy jezdit ve dvacetiminutových intervalech ze zastávky Tržnice.„Věřím, že letošní červnové datum nám přinese více štěstí s počasím než loni a všechny k nám na letiště srdečně zvu. Přijďte si s námi užít den plný zábavy. Těšíme se na vás," doplnila jednatelka letiště Alice Justina Undus.

Informovala Jitka Čmoková za Krajský úřad Karlovarského kraje.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:kú)Souhlasíte a podporujete stávku odborářů?

Ano
transparent.gif transparent.gif
21%
Ne
transparent.gif transparent.gif
8%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
71%