Svátek má: Ivan

Regiony

Velikost textu:

Mobilní policejní centrum v Karlových Varech zachraňovalo chlapce

Mobilní policejní centrum v Karlových Varech zachraňovalo chlapce

Ve čtvrtek dne 6. 7. 2017 přišel k policistům malý chlapec s tím, že se ztratil. Vše dobře dopadlo a během chvíle si chlapce u mobilního a informačního centra vyzvedli jeho rodiče.

Policejní mobilní centrum
9. července 2017 - 12:00

I nadále policisté na filmovém festivalu řešili drobná výtržnictví nebo rušení nočního klidu. Nejčastěji však odcizené kabelky, peněženky s finanční hotovostí  nebo mobilní telefony, které jejich majitelé neměly pod dozorem. Podle policistů zavítalo na filmový festival o letošních státních svátcích více návštěvníků oproti loňskému roku.

Karlovarští strážníci se během festivalu nenudí


Každý den se navštěvníci obraceli na policisty a strážníky v mobilním informačním centru s dotazy například na cestu, bankomaty, hotely nebo různé památky. Pro jednoduší zorientovaní v lázeňské části města jim policisté a strážnici rozdávali mapy. V hojném počtu se opět přišli otestovat vzorní řidiči předtím, než usednou za volant, zda nejsou ještě po festivalové noci pod vlivem alkoholu.  Několikrát návštěvníci se svými čtyřnohými miláčky využili občerstvení v podobě vody, která pro ně byla v mobilní informační centru každý den připravena.

Na policii se obrátili i dva poctiví nálezci.  Jeden z nich nalezl penězenku s osobními doklady a hotovostí ve Dvořákových sadech a druhý finanční hotovost u bankomatu, kterou zde majitel zřejmě zapomněl.

Informaci přinesl web KŘP Karlovarského kraje.

(jv,karlovarsknovinky.cz,foto:křp kvk)