Svátek má: Marián

Regiony

Velikost textu:

Navrhujte nejlepší sportovce Karlovarského kraje za rok 2022

Navrhujte nejlepší sportovce Karlovarského kraje za rok 2022

​Karlovarský kraj i v letošním roce ocení sportovce, trenéry a sportovní legendy za mimořádné úspěchy v jednotlivých sportovních odvětvích i za dlouholeté zásluhy v oblasti sportu.

Ilustrační foto
7. ledna 2023 - 12:00

Návrhy na ocenění budou již popáté přijímat okresní sdružení České unie sportu, a to do 31. ledna 2023. Sportovce mohou nominovat především kluby, tělovýchovné jednoty a další sportovní organizace.

„Uplynulý rok byl opět bohatý na vynikající výsledky našich sportovců, ať se to týká dětí a mládeže, ale i dospělých. Rádi bychom proto prostřednictvím krajské ankety opět vyhlásili nejúspěšnější sportovce a poděkovali jim za skvělou reprezentaci regionu,“ uvedl krajský radní Jindřich Čermák.

Nominační formulář společný pro okresy i pro kraj je k dispozici na internetových stránkách krajské organizace České unie sportu. Anketní lístek je nutné si nejprve stáhnout do počítače,  poté jej vyplnit a data uložit. Vyplněný formulář je pak třeba zaslat e-mailem na kontakty uvedené v závěru formuláře. Vybrané nominace v rámci okresních kol budou následně postoupeny Karlovarskému kraji.Anketu bude posuzovat Komise sportovní Rady Karlovarského kraje, která předloží krajským radním návrhy na ocenění. Slavnostní vyhlášení výsledků by se pak mělo uskutečnit v průběhu května 2023.

Informovala Jana Pavlíková za Krajský úřad Karlovarského kraje.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch)Je v pořádku, že na budově Národního muzea v Praze visí ukrajinská vlajka?

Ano
transparent.gif transparent.gif
41%
Ne
transparent.gif transparent.gif
59%