Svátek má: Berta

Regiony

Velikost textu:

Nominujte osobnost Karlovarského kraje

Nominujte osobnost Karlovarského kraje

Karlovarský kraj vyhlásil anketu Osobnost Karlovarského kraje.

Karlovy Vary
10. září 2021 - 12:00

Máte-li ve svém okolí člověka, který by si podle vás zasloužil ocenění za svou aktivní činnost, kterou podpořil či stále podporuje rozvoj regionu, neváhejte jej do ankety přihlásit.   

„Jsem přesvědčen o tom, že v našem kraji žije mnoho lidí, kteří se svým úsilím snaží o rozvoj a lepší podobu regionu a zasloužili by si proto získat ocenění Osobnost Karlovarského kraje. Je velmi pravděpodobné, že o skutcích mnohých z nich vůbec nevíme, a proto se obracíme na veřejnost, od které bychom rádi získali informace o těchto lidech, jež své životy spojili s Karlovarským krajem. Nominovat je možné osobnosti také in memoriam,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

Nominace lze odesílat do 31. 10. 2021, a to prostřednictvím elektronického formuláře na webových stránkách Karlovarského kraje, případně je možné využít také e-mail.Všechny zaslané nominace budou předány hodnoticí komisi, jež bude sestavena z členů Rady Karlovarského kraje. Ta pak také rozhodne o výběru oceněných osobností. O termínu vyhlášení výsledků ankety budou účastníci včas informováni.
 Informovala Jitka Čmoková za Krajský úřad Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz,foto:arch.)