Svátek má: Filip

Regiony

Velikost textu:

Obyvatelé Karlových Varů se opět mohou setkat s primátorkou

Obyvatelé Karlových Varů se opět mohou setkat s primátorkou

Dubnové setkání s primátorkou se uskuteční v pondělí 29. dubna.

Primátorka Andrea Pfeffer Ferklová
25. dubna 2019 - 12:00

Poslední pondělní odpoledne v měsíci dubnu bude opět patřit setkání primátorky města Karlovy Vary Andrey Pfeffer Ferklové s obyvateli města a diskusi nad jejich podněty.

Den s primátorkou se uskuteční v pondělí 29. dubna od 15 do 17 hodin.  Zájemci budou odbavováni v pořadí, v jakém dorazí. Rezervace termínu proto není nutná, stačí dostavit se ve vyhrazené době k pracovně primátorky v 5. patře budovy magistrátu města Moskevská 21.

Primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová bude opět k dispozici občanům pro setkání nad jejich problémy či podněty.

Ve stejné době mají občané města také možnost využít zdarma právní poradny PRO BONO, poskytované právníkem magistrátu. "Prosíme všechny zájemce o právní konzultaci, aby s sebou vzali veškerou dokumentaci k případu, který budou chtít konzultovat – smlouvy, obchodní podmínky, vyúčtování, korespondenci, apod. Bez podkladů může být rada právníka pouze velice obecná," říká mluvčí  Magistrátu města Karlovy Vary Helena Kyselá."Právní PRO BONO poradna je určena občanům Karlových Varů. Z kapacitních důvodů si vyhrazujeme právo odmítnout zájemce z jiných měst a obcí," dodává Helena Kyselá.

Karlovarskenovinky.cz informovala Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv, karlovarskenovinky.cz foto:mmkv)