Svátek má: Zbyšek

Regiony

Velikost textu:

Obyvatelé Karlových Varů se opět mohou setkat s primátorkou

Obyvatelé Karlových Varů se opět mohou setkat s primátorkou

Dubnové setkání s primátorkou se uskuteční v pondělí 29. dubna.

Primátorka Andrea Pfeffer Ferklová
25. dubna 2019 - 12:00

Poslední pondělní odpoledne v měsíci dubnu bude opět patřit setkání primátorky města Karlovy Vary Andrey Pfeffer Ferklové s obyvateli města a diskusi nad jejich podněty.

Den s primátorkou se uskuteční v pondělí 29. dubna od 15 do 17 hodin.  Zájemci budou odbavováni v pořadí, v jakém dorazí. Rezervace termínu proto není nutná, stačí dostavit se ve vyhrazené době k pracovně primátorky v 5. patře budovy magistrátu města Moskevská 21.

Primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová bude opět k dispozici občanům pro setkání nad jejich problémy či podněty.

Ve stejné době mají občané města také možnost využít zdarma právní poradny PRO BONO, poskytované právníkem magistrátu. "Prosíme všechny zájemce o právní konzultaci, aby s sebou vzali veškerou dokumentaci k případu, který budou chtít konzultovat – smlouvy, obchodní podmínky, vyúčtování, korespondenci, apod. Bez podkladů může být rada právníka pouze velice obecná," říká mluvčí  Magistrátu města Karlovy Vary Helena Kyselá.



"Právní PRO BONO poradna je určena občanům Karlových Varů. Z kapacitních důvodů si vyhrazujeme právo odmítnout zájemce z jiných měst a obcí," dodává Helena Kyselá.

Karlovarskenovinky.cz informovala Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv, karlovarskenovinky.cz foto:mmkv)