Svátek má: Blanka

Regiony

Velikost textu:

Poznejte Czechitas a prohlubte své dovednosti v IT oblasti

Poznejte Czechitas a prohlubte své dovednosti v IT oblasti

​Karlovarská agentura rozvoje podnikání ve spolupráci s organizací Czechitas přináší kurzy, jež jsou určeny převážně dětem a ženám.

Ilustrační foto
17. listopadu 2021 - 12:00

Cílem kurzů je seznámit účastníky se základy programování, testování, datové analytiky a bezpečností. Jeden z takových kurzů míří do Karlových Varů.

Akce „Poznej Czechitas“ je vůbec první v Karlovarském kraji. Zaměřuje se na základní informace k orientaci na webu společnosti, zároveň ale také každý účastníků zjistí, který kurz pro něj bude tím nejlepším, případně se na místě může poradit s odborníky.

Czechitas je nezisková organizace, která vzdělává především ženy a dívky (i když to není podmínkou). Pomáhá například těm, které chtějí změnit svou kariéru a najít si práci v oblasti IT, díky IT znalostem a dovednostem zlepšit své aktuální pracovní postavení, podnikatelkám, jež chtějí díky IT znalostem zlepšit svůj byznys s akcentem na sociální sítě, web a další. Podporuje a motivuje také studentky na středních školách ke studiu IT oborů, ale třeba také učitele, firmy, rodiče a další.Kurz se uskuteční v úterý 23. 11. 2021 od 17 do 18 hodin. Místo konání bude upřesněno. Akce je zdarma, je však nutné se na ni předem zaregistrovat, a to pomocí formuláře. V případě nepříznivé epidemiologické situace se celá akce přesune do online prostředí.Informovala Jitka Čmoková za Krajský úřad Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz,foto:arch.)