Svátek má: Barbora

Regiony

Velikost textu:

Sbírky ve prospěch dětí, lidí v nouzi a opuštěných psů pokračují

Sbírky ve prospěch dětí, lidí v nouzi a opuštěných psů pokračují

Statutární město Karlovy Vary ve spolupráci s Městskou knihovnou Karlovy Vary vyhlásilo v prosinci 2015 veřejnou charitativní sbírku.

Ilustrační foto
9.leden 2016 - 07:30
Charitativní projekt stále pokračuje, dary ve prospěch partnerů sbírky je možné přinášet do poboček městské knihovny až do 15. ledna.

Partnery projektu jsou SOS Sluníčko – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc, Český červený kříž a karlovarský útulek pro psy.

Pro zařízení SOS Sluníčko je stále možno přinášet dětské zimní oblečení (bundy, oteplováky, kombinézy, čepice, rukavice), dětskou obuv a přezůvky, pláštěnky, tepláky, pyžámka, punčocháče. Vše pro děti od 0 do 18 let.

Pro Český červený kříž mohou dárci přinášet povlečení (i samostatně), jakékoliv dámské, pánské a dětské oblečení a boty, kojenecké láhve a pleny.

Pro psí útulek jsou vhodná nepoškozená balení granulí a konzerv pro psy a také neplněné deky.

Čisté (vyprané) nebo i nové oblečení a krmivo je možno nosit na všechny pobočky Městské knihovny Karlovy Vary (adresy jsou k dispozici na www.mestskaknihovnakv.cz) do 15. ledna 2016. Dary pro psí útulek je možno přinášet i přímo do tohoto zařízení v Chodovské ulici.

Do útulku v Karlovarském kraji putuje nadílka 1 050 kg krmiva

,,Za všechny příspěvky do charitativních sbírek děkujeme," informovala Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch)