Svátek má: Marek

Regiony

Velikost textu:

Skláři pomohli zachránit venkovský altán v dětském domově

Skláři pomohli zachránit venkovský altán v dětském domově

Dvanáct zaměstnanců společnosti O-I odložilo sklářské náčiní a vyrazilo na pomoc do Krajského dětského domova v Karlových Varech.

Záchrana altánu
1. srpna 2018 - 12:00

V rámci třetího ročníku projektu „Pomáháme dětem“ se zaměstnanci pustili do renovace velkého venkovního altánu v dětském domově, který skýtá útočiště pro děti a jejich hravé odpoledne v případě nepříznivého počasí. Skláři si s sebou přivezli vše potřebné na opravu opotřebovaného altánu, od nářadí až po barvy.

„Ve firmě jsme navíc zorganizovali finanční sbírku pro děti z domova. Za vybrané peníze jsme spolu s paní ředitelkou Erikou Pavlovou nakoupili potřebné vybavení jako jednorázové pleny pro nejmenší a další dětské hygienické potřeby,“ říká Jitka Bryndačová, specialistka kvality.

Letní dětský tábor Vladař se i letos dočkal dalších vylepšení

Speciální poděkování patří panu Miloši Motejlovi za zajištění přepravy dvanácti dobrovolníků, vedoucímu karlovarské redakce Českého rozhlasu Radimovi Jehlíkovi za poskytnutí bezplatného parkovacího místa po celou dobu konání akce a panu Martinovi Bašekovi ze společnosti BOHEMILK a.s., který věnoval dětskému domovu sponzorský dar v podobě mléčných výrobků pro děti. Karlovarskenovinky.cz informovala Kristýna Blahetová.

(karlovarskenovinky.cz foto.Kristýna Blahetová )