Svátek má: Jana

Regiony

Velikost textu:

Sokolovské studentské zastupitelstvo plánovalo druhé pololetí

Sokolovské studentské zastupitelstvo plánovalo druhé pololetí

V pondělí 11.února 2019 se konalo zasedání Studentského zastupitelstva. V prostorách oddělení prevence městské policie mladí lidé domlouvali akce naplánované na druhé pololetí.

Studentské zastupitelstvo
16. února 2019 - 12:00

V úvodu si vyslechli poděkování z úst starostky Sokolova Renaty Oulehlové a místostarosty Jana Picky.

„Děkuji za vaši píli a nasazení. Jsem vděčná, že vás tady máme a že se na vás můžeme kdykoliv obrátit,“ promluvila starostka Renata Oulehlová, která studentům společně Janem Pickou poděkovala například za doprovod seniorů na zájezd do Františkových Lázní a na jiné akce. Vyzvali přítomné, aby neváhali kontaktovat vedení města, budou-li potřebovat.

Slova se následně ujala starostka studentů Eliška Macháčková. Na programu byly akce, které studentské zastupitelstvo chystá. „Jednou z akcí je výlet s dětmi z SOS vesničky Karlovy Vary, se kterými se vypravíme do Záchranné stanice pro zvířata na Vránově. Upečeme buřty, vyvenčíme pejsky a strávíme zde s nimi noc. Ještě letos pak chceme zorganizovat přednášky na středních školách na téma první pomoci,“ popsala Eliška Macháčková. S přednáškami jim budou pomáhat lékaři anesteziologicko resuscitačního oddělení sokolovské nemocnice.Studentské zastupitelstvo se na příštím zasedání sejde 19. března 2019. Informovala Pavla Sofilkaničová za Sokolov.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:sokolov)