Svátek má: Emanuel

Regiony

Velikost textu:

Sokolovští senioři a zdravotně postižení se obuli do tenisek

Sokolovští senioři a zdravotně postižení se obuli do tenisek

Sokolov v teniskách pokračoval sportovním dnem pro seniory a zdravotně postižené.

Sokolov v teniskách
22. června 2018 - 12:00

V úterý 19. června 2018 se do tenisek obuli senioři a zdravotně postižení. Právě jim byl totiž věnovaný tento den v rámci akce Sokolov v teniskách. Dům dětí a mládeže Sokolov ve svém areálu vítal od ranních hodin sportovce, kteří se těšili na dopolední program a netrpělivě vyhlíželi zástupce města, kteří přijeli celou akci slavnostně zahájit.

Úvodního slova se ujal starosta města Jan Picka, který všechny závodníky přivítal a popřál jim krásný den plný sportovních zážitků. „Držím vám všem palce, ať podáte co nejlepší sportovní výkony bez úrazů. Jsme moc rádi, že jste tady a užijte si svůj den,“ dodal starosta. Návštěvníky přivítal i místostarosta pan Karel Jakobec, místostarostka paní Renata Oulehlová, a ředitel Městského domu kultury Sokolov pan Ladislav Sedláček.


„Jak jinak začít sportovní den, než pořádnou rozcvičkou,“ zvolal indiánský náčelník ze své osady a vyzval všechny k tanci. Dům dětí a mládeže si pro účastníky připravil hned několik stanovišť, kde bylo možné si vyzkoušet různorodé aktivity. Jízda zručnosti na koloběžce, jízda v auto simulátoru, stolní tenis, hod létajícím talířem na cíl a mnoho dalších aktivit si během dne prošli všichni sportovci. Nadšení z tohoto setkání bylo velké jak na straně účastníků, tak organizátorů. Informovala Andrea Moulisová za Sokolov.

(jv, karlovarskenovinky.cz foto:sokolov)