Svátek má: Dorota

Regiony

Velikost textu:

Startuje nová soutěž Muzea Karlovy Vary

Startuje nová soutěž Muzea Karlovy Vary

​Pracovníci Muzea Karlovy Vary přicházejí s další aktivitou pro veřejnost, která má pomoci zabavit děti i dospělé v této nelehké době. Jedná se o soutěž s názvem "Pojdte s námi za zvířaty".

Muzeum Karlovy Vary
14. února 2021 - 12:00

Muzeum Karlovy Vary již před Vánoci přineslo úspěšnou soutěž v podobě „Vánočního okénka“. Nyní nabízí dětem i dospělým účast v interaktivní hře, která je spojená s procházkou po městě. Hra „Pojďte s námi za zvířaty“ bude probíhat v době čtyř po sobě jdoucích víkendů. Každý týden se v okně muzea objeví zadání úkolů a otázek pro soutěžící. K jejich vyřešení bude nutná procházka po městě.

Účastníci budou muset být vybavení fotoaparátem, případně mohou fotografie pořídit i na mobilní telefon. Odpovědi na soutěžní otázky a pořízené fotky pak zašlou všechny najednou, a to po zadání posledního úkolu na mail .zc.zumvk@tairaterkes Termín pro odeslání odpovědí je do 14. 3. 2021. Všechny správné odpovědi pak muzeum odmění.Soutěž odstartovala v pátek 12. 2. 2021, kdy se v přízemním okně muzea objeví první zadání. Více informací naleznete na webových stránkách Muzea Karlovy Vary.

Informovala Jitka Čmoková za Krajský úřad Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz,foto:arch.kú)