Svátek má: Lýdie

Regiony

Velikost textu:

Studium fyzioterapie v Karlových Varech představuje nový videospot

Studium fyzioterapie v Karlových Varech představuje nový videospot

Připravovanou výuku oboru Fyzioterapie 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Karlových Varech představuje nový spot.

Karlovy Vary
17. února 2018 - 12:00

Dvouminutové video má mezi potencionální studenty i širokou veřejnost šířit povědomí o možnosti absolvovat bakalářský studijní program Fyzioterapie v Karlových Varech. Výuka bude zahájena v akademickém roce 2018/2019 a přihlášky ke studiu je možné podávat do konce února prostřednictvím webu 3. lékařské fakulty www.lf3.cuni.cz – sekce „uchazeči“.

Požár zničil zahradní chatku v Sadově. Hasiči oheň hasili ještě druhý den

Promo spot je možné stáhnout na mmkv.cz - internetových stránkách Magistrátu města Karlovy Vary. Bude také šířen prostřednictvím sociálních sítí a promítán při projekcích v karlovarských kinech, hokejových zápasech v KV Areně a při dalších příležitostech.  


Studenti, kteří chtějí zvýšit své šance na úspěch při přijímacím řízení, se mohou zúčastnit doplňkových přípravných kurzů. Ty budou probíhat od března do května v místě budoucího studia, tedy v budově školy na nábřeží Jana Palacha. Bude se jednat vždy o sobotní dopoledne (kromě Bílé soboty o Velikonocích).

Dominantou Českého Středohoří je zřícenina hradu Házmburk

Kurz potrvá čtyři vyučovací hodiny a bude střídavě věnován fyzice a biologii, tedy předmětům, ze kterých se skládají přijímací zkoušky. Doplňkové přípravné kurzy budou zcela zdarma. Případní zájemci se mohou obrátit na koordinátora pro studium fyzioterapie v Karlových Varech Jana Klímu.

Karlovarskenovinky.cz informoval Jan Kopál, tiskový mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch)