Svátek má: Zdislava

Regiony

Velikost textu:

Turistická karta Karlovy VARY REGION CARD se osvědčila

Turistická karta Karlovy VARY REGION CARD se osvědčila

Turisté se do Karlových Varů vrací. Turistická karta Karlovy VARY REGION CARD je na světě čtvrtým rokem a za dobu své existence si získala pevné povědomí mezi návštěvníky města Karlovy Vary i celého Karlovarského kraje.

Karlovy Vary
6. září 2019 - 12:00

Turisté, kteří si v předešlých letech kartu koupili, se do regionu vrací a opět využívají jejích služeb. Dokladem toho je i slovenská skupina turistů, která v srpnu Karlovy Vary navštívila. „Byli jsme tu před 2 roky na víkend a turistická karta se nám vyplatila, nabídka byla velmi bohatá. Letos jsme přijeli i s partou přátel, je nás celkem 10 a opět pořizujeme pro všechny Karlovy VARY REGION CARD. Jsme rádi, že nabídka služeb je ještě bohatší a těšíme se na pobyt u Vás,“ říká jedna ze slovenských turistek.Karlovy VARY REGION CARD, kterou spravuje Infocentrum města Karlovy Vary, zaznamenává každoročně nárůst zájmu. Ke konci srpna tohoto roku činí tento nárůst meziročně téměř 70% a počet navštívených míst je skoro dvojnásobný. Také počty zobrazení na webových stránkách  i sledujících na facebookovém a instagramovém profilu karty se neustále zvyšují. Tento pozitivní trend a spokojenost zákazníků jistě podpoří také chystané zavedení on-line prodeje karty.

Na Moskevské ulici vzniká zvýšený přechod pro chodce

Karlovy VARY REGION CARD je turistickou kartou předplacených služeb. Držitel má po zakoupení možnost bezplatně využít nabídky více než 40 návštěvních míst, a to jak v Karlových Varech, tak i v celém Karlovarském kraji. Součástí nabídky je zároveň více než 30 míst poskytujících slevy na koncerty, divadelní představení, půjčovny, dopravu, služby. Významnou součástí je bezplatná městská doprava v Karlových Varech a v Mariánských Lázních, a to včetně lanovek a autovláčků. Kartu je možno zakoupit v infocentrech na 2, 4 nebo 7 dní, v kategoriích dospělý nebo rodina.

Karlovarskenovinky.cz informoval Jan Kopál, tiskový mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:mmkv)