Svátek má: Vít

Regiony

Velikost textu:

V pondělí 1.října se koná další primátorský den

V pondělí 1.října se koná další primátorský den

Obvyklý primátorský den včetně bezplatné právní poradny PRO BONO se uskuteční v pondělí 1. října.

Petr Kulhánek primátor města Karlovy Vary
20. září 2018 - 12:00

V pondělí 1. října bude primátor města Karlovy Vary Petr Kulhánek opět k dispozici občanům pro jejich podněty, připomínky a stížnosti. V rámci primátorského dne, v době od 14:00 do 15:30 hodin, může přijít kdokoliv, a to bez nutnosti předešlé domluvy termínu. Stačí dostavit se k pracovně primátora v 5. patře budovy magistrátu Moskevská 21. Zájemci budou odbavováni v pořadí, v jakém dorazí.

Součástí primátorského dne bude i bezplatná právní poradna PRO BONO pro občany Karlových Varů, která bude otevřena od 15:00 do 17:00 hodin. Právní PRO BONO poradna je určena občanům Karlových Varů. Z kapacitních důvodů si Magistrát města Karlovy Vary vyhrazuje právo odmítnout zájemce z jiných měst a obcí.


"Prosíme všechny zájemce o právní konzultaci, aby s sebou vzali dokumentaci k případu, který budou chtít konzultovat – smlouvy, obchodní podmínky, vyúčtování, korespondenci, apod., bez podkladů může být rada právníka pouze velice obecná," informoval Jan Kopál, tiskový mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

Karlovarskenovinky.cz informoval Jan Kopál, tiskový mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:mmkv)