Svátek má: Ivan

Regiony

Velikost textu:

V pondělí 25. září se v Karlových Varech koná další primátorský den

V pondělí 25. září se v Karlových Varech koná další primátorský den

V pondělí 25. září 2017 bude primátor města Karlovy Vary Petr Kulhánek opět k dispozici občanům pro jejich podněty, připomínky a stížnosti.

Primátor města Karlovy Vary Petr Kulhánek
22. září 2017 - 12:00

V rámci primátorského dne, v době od 14:00 do 16:00 hodin, může přijít kdokoliv, a to bez nutnosti předešlé domluvy termínu. Stačí dostavit se k pracovně primátora v 5. patře budovy magistrátu Moskevská 21. Zájemci budou odbavováni v pořadí, v jakém dorazí.

Součástí primátorského dne bude i bezplatná právní poradna PRO BONO pro občany Karlových Varů, která bude otevřena od 15:00 do 17:00 hodin.

"Prosíme všechny zájemce o právní konzultaci, aby s sebou vzali veškerou dokumentaci k případu, který budou chtít konzultovat – smlouvy, obchodní podmínky, vyúčtování, korespondenci, apod. Bez podkladů může být rada právníka pouze velice obecná," upozňuje Helena Kyselá, tisková mluvčí, Magistrátu města Karlovy Vary.


"Právní PRO BONO poradna je určena občanům Karlových Varů. Z kapacitních důvodů si vyhrazujeme právo odmítnout zájemce z jiných měst a obcí," dodává Helena Kyselá.

Karlovarskenovinky.cz informovala Helena Kyselá, tisková mluvčí, Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:mmkv)