Svátek má: Filip

Regiony

Velikost textu:

V pondělí se uskuteční další Den s primátorkou

V pondělí se uskuteční další Den s primátorkou

Obyvatelé Karlových Varů mohou opět debatovat s primátorkou města Andreou Pfeffer Ferklovou. Příležitost mají v pondělí 25.listopadu mezi 15. a 17.hodinou.

Primátorka Andrea Pfeffer Ferklová
21. listopadu 2019 - 12:00

Na pravidelný Den s primátorkou mohou obyvatelé Karlových Varů přijít se svými podněty, nápady nebo připomínkami k chodu města. Stačí dorazit do kanceláře v 5. patře budovy magistrátu města Moskevská 21. Rezervace termínu není nutná. Zájemci budou odbavováni v pořadí, v jakém dorazí.


Souběžně bude obyvatelům města k dispozici bezplatná právní poradna PRO BONO. "Prosíme všechny zájemce konzultaci s právníkem magistrátu města, aby s sebou vzali veškerou dokumentaci k případu, který budou chtít konzultovat – smlouvy, obchodní podmínky, vyúčtování, korespondenci, apod. Bez podkladů může být rada právníka pouze velice obecná," říká Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.„Právní PRO BONO poradna je určena občanům Karlových Varů. Z kapacitních důvodů si vyhrazujeme právo odmítnout zájemce z jiných měst a obcí," dodává Helena Kyselá.

Karlovarskenovinky.cz informovala Helena Kyselá, tisková mluvčí Magistrátu města Karlovy Vary.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch.mmkv)