Svátek má: Ivan

Regiony

Velikost textu:

V Sokolově se bude diskutovat o bezpečnosti

V Sokolově se bude diskutovat o bezpečnosti

Dne 26. září 2017 proběhne v prostorách Městského divadla v Sokolově odborná debata s laickou veřejností v rámci projektu ROAD SHOW 2017.

Ilustrační foto
20. září 2017 - 12:00

Fórum, které organizuje Národní institut pro obranu a bezpečnost, začíná v 17:00. Hovořit se bude o zajištění obrany a bezpečnosti v kraji a České republice. Diskuse se zúčastní představitelé Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, zástupci Karlovarského kraje, Sokolova, záchranných složek a řada dalších. Informoval Sokolov.

Akce RSW 2017 se koná pod záštitou prezidenta republiky, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, ministra obrany, ministra vnitra, hejtmanky Karlovarského kraje, prezidenta Hospodářské komory ČR a prezidenta Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR v úzké spolupráci s představiteli integrovaného záchranného systému Karlovarského kraje a Armády České republiky, jejichž prezentaci můžete navštívit v rámci této významné bezpečnostní akce celorepublikového významu.


V rámci Road Show 2017 se můžete setkat nejen s předními představiteli a odborníky v oblasti obrany a bezpečnosti našeho kraje, ale i z celé České republiky, s kterými se můžete podělit o své názory na daná témata. Během tohoto diskusního fóra bude možné zhlédnout mimo jiné i techniku IZS, prezentaci partnerů jako např. Česká zbrojovka, a.s., Hutira – Brno, s.r.o, Gordic, s.r.o., SHIMEQ Air, s.r.o., atd. 

Hlavní témata:
  • Obchod s chudobou a pocit bezpečí občanů
  • Svět záchranářů - centrum zdraví a bezpečí (součást vzdělávacího procesu obyvatelstva)
  • Bezpečná škola
  • Informační centrum IZS (informování obyvatel o mimořádných událostech velkého rozsahu)
  • Armáda jako nezbytná součást společnosti
  • Role průmyslu, vědy a výzkumu jako součást bezpečnosti regionu.

(jv,karlovarskenovinky.cz foto:arch)