Svátek má: Mahulena

Regiony

Velikost textu:

Vánoční Pelmel v karlovarské galerii SUPERMARKET wc

Vánoční Pelmel v karlovarské galerii SUPERMARKET wc

Potěšit, nadělit, překvapit! Originálně, bez stresu a na jednom místě!? Prodejní výstava designových dárků již za pár korun.

Pelmel v galerii SUPERMARKET wc
5. prosince 2017 - 12:00

Originální dárky od českých designérů. Přijďte se podívat, co tvoří mladí čeští designéři. Potěšte se pohledem na hezké věci a nákupem udělejte radost svým blízkým. Galerie SUPERMARKET wc  se tento rok opět oděla do vánočního hávu a připravila prodejní výstavu originálních artefaktů – od zápisníků, přes knihy, obaly, netradiční ponožky, tašky, svíčky a mýdla až po šperky a porcelán.

Každý všední den si v galerii můžete vybrat a nechat se inspirovat. Pokud vám zbyde čas,  můžete po celou dobu prodejní výstavy pro svoje přátele vyrobit drobný dárek v podobě originálního deníku, trička nebo placky. Adventní dílny jsou vhodné pro celé rodiny.

Dárky na poslední chvíli. Tradiční vánoční advent v galerii bude plný zajímavých netradičně - tradičních dílen. Můžete se těšit na výrobu přírodního mýdla dle vaší fantazie, stačí jen vykrojit, zabalit a jít, tradiční české skleněné vánoční ozdoby nebo originální balící papír, který proměníte ve vánoční pohlednici s překvapením– prostě cenově dostupné originály pro všechny.

Vánoční Pelmel v galerii SUPERMARKET wc v Karlových Varech je tu pro ty, kteří rádi překvapují, chtějí originální dárky, osobní a klidný přístup. Originální galerie, která vznikla na místě bývalých veřejných záchodků, si nejen pro své fanoušky připravila na prosinec milou předvánoční akci - vánoční Pelmel!


Mezi vystavujícími jsou zastoupeni módní i produktoví designéři, šperkaři, ale například i menší knižní nakladatelství, která se věnují především tvorbě pro děti. Nechybí novinky od alternativního nakladatelství Baobab, nové diáře od Papelote, zápisníky, desky od výrobce papíru. Na své si přijdou i ti co mají problémy s ponožkami. Malá popleta jim ho pomůže vyřešit, koupí 3 různých ponožek se vám nestane, že byste dlouho hledali druhou. Vánoční atmosféru doladíte krásnými svíčkami a do práce si můžete vzít eko láhev Drinkit nebo si zabalit svačinu do barevných  látkových  pytlíků na svačinu.  Nové jsou i vonné sole do koupele, zcela přírodní a dělané s láskou. Od NaPOLI najdete  veselé a hravé omalovánky, vystřihovánky, skládačky i knihy. Porcelán od Lenky Malíské- Sárové a Viktora Chalepy potěší vaše oči. Liščí náušnice nebo ptačí brože vykouzlí úsměv na vaší tváři.

Stavte se nabrat síly v předvánočním shonu a potěšte sebe i druhé krásnými věcmi a zážitky. V galerii se vždy na chvíli zastaví čas. Galerie je plná nových překvapení z českého designu. Karlovarskenovinky.cz informovala Kateřina Pavelková za galerii SUPERMARKET wc.

(jv,karlovarskenovinky.cz  foto:galerie)