Svátek má: Vladimír

Regiony

Velikost textu:

Vozidlo začalo po havárii hořet

Vozidlo začalo po havárii hořet

Ve čtvrtek dne 7. září došlo krátce po devatenácté hodině na silnici III. třídy č. 21042 v katastru obce Oloví v blízkosti železničního přejezdu k havárii osobního vozidla značky Opel, které řídil 20 letý řidič.

Z místa nehody
10.září 2017 - 12:00

K havárii mělo dojít tak, že řidič jel se svým vozidlem po komunikaci ve směru od Oloví ke Kraslicím. Při projíždění v jeho směru táhlé pravotočivé zatáčky zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla, dopravně technickému stavu komunikace (zatáčka) a povětrnostní situaci (mokra komunikace). Při průjezdu zatáčkou začal brzdit, přitom dostal smyk, který se mu nepodařilo vyrovnat. Následně s vozidlem vjel vpravo mimo komunikaci a havaroval přes střechu. Po havárii začalo vozidlo hořet. Naštěstí se řidiči podařilo z vozidla včas vylézt. Při dopravní nehodě nedošlo naštěstí k žádnému zranění. Vlivem požáru došlo k poškození fasády drážního domku zabezpečovacího zařízení. Policisté s řidičem na místě provedli orientační dechovou zkoušku na alkohol, která vyšla negativní.

Škoda na vozidle a na ohořelé fasádě drážního domku byla předběžně odhadnuta na částku kolem 20 tisíc korun. Přestupkové jednání řidiče policisté vyřešili uloženou blokovou pokutou.

Policie objasnila vraždu u Lázní Bělohrad

Informaci přinesly webové stránky PČR Karlovarského kraje.

(jv,karlovarskenovinky.cz,foto:pčr kvk)