Svátek má: Běla

Regiony

Velikost textu:

Žlutý kamion přiveze do Karlových Varů festival lepšího bydlení

Žlutý kamion přiveze do Karlových Varů festival lepšího bydlení

Raiffeisen stavební spořitelna znovu připravila tour po České republice, která letos po Chomutově pokračuje v Karlových Varech.

Žlutý kamion
11. května 2018 - 12:00

V rámci roadshow s názvem Festival lepšího bydlení si lidé budou moci v celkem 18 městech užít zábavný program pro celou rodinu. V Karlových Varech kamion staví 11. a 12. května a přinese nejen skvělé rady a tipy, jak si vylepšit svůj domov, ale i soutěž o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun. Kamion bude k nalezení před obchodním centrem Varyáda.

Prohlédnout si aktuální trendy v řešení kuchyní, koupelen a obývacích pokojů a zjistit, jak výhodně financovat své bydlení – to všechno na návštěvníky čeká na osmnácti místech v Čechách i na Moravě, kam se svým Festivalem lepšího bydlení přijede žlutý kamion Raiffeisen stavební spořitelny. Partnery akce jsou společnosti ORESI a SIKO.

Kromě soutěže o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun a občerstvení je připravená i zábava pro děti. Čeká na ně skákací hrad, fotostěna, malování na obličej nebo soutěž v kreslení.


„Chceme lidem přinášet něco navíc a být jim blíže. Naši poradci budou připravení zodpovídat otázky týkající se lepšího bydlení a jeho financování. Všichni lidé navíc budou moci využít akce a získat voucher v hodnotě 500 korun na uzavření nové spořicí smlouvy. Děti a mladí do 25 let mohou uzavřít stavebko s nadstandardním úročením 1,5 % ročně, ostatní s úročením 1 % ročně,“ říká Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny.

Průběh celé akce budou moci lidé sledovat na Facebooku RSTS, kde se postupně zveřejní fotografie z jednotlivých lokací. Karlovarskenovinky.cz informoval Martin Moc.


(jv,karlovarskenovinky.cz foto:mrs,raif)