Svátek má: Blanka

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 17.října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v neděli 17.října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hraje se mimo jiných také ukání národní ligy Viktoria Žižkov - MFK Chrudim
17. října 2021 - 11:20
 
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v neděli  17. října  2021



      Fotbal                                                                                          


FORTUNA:LIGA 2021/2022 ... 11. kolo


16:00  FC FASTAV Zlín - FC Hradec Králové
16:00  FK Teplice - FC Viktoria Plzeň
16:00  SK Sigma Olomouc  MFK Karviná
19:00  FK Pardubice - AC Sparta Praha

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 11. kolo

10:15  FK Viktoria Žižkov - MFK Chrudim
10:15  AC Sparta Praha B - FK Fotbal Třinec
15:30  FC MAS Táborsko - SK Líšeň 2019
15:30  FK Varnsdorf - FK Dukla Praha

Slovenská Fortuna liga ... 11. kolo


17:00  FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava

Liga žen ... 9. kolo

14:30 Viktoria Plzeň  -  Lokomotiva Brno

Lední hokej

Tipsport extraliga 2021/22 ... základní část - 15. kolo

15:00  Litvínov - Karlovy Vary
16:00  Vítkovice - Liberec
16:00  Sparta -  Kladno
17:00  Kometa Brno -  Olomouc
17:00  České Budějovice - Hraxdec Králové
17:00  Třinec - Mladá Boleslav


Slovenská liga ...  9. kolo

16:00  Nové Zámky - Zvolen
16:00  Michalovce - Banská Bystrica
16:00  Trenčín - Košice
17:00  Liptovský Mikuláš - Spišská Nová Ves
17:00  Prešov - Slovan Bratislava
18:00  Poprad - Nitra



Atletika

Amsterdam (Nizozemsko) – Amsterdamský maraton

Banská Bystrica (Slovensko) - MČR a MSR v chůzi mužů a žen na 35 kilometrů

09:00

Basketbal


KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA ...  8. kolo

18:00  Ústí nad Labem - Olomoucko

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ...  4. kolo

14:30  Trutnov - Hradec Králové

Házená

MOL liga žen ... 6. kolo

18:00  KPR Ruch Chorzów - DHC Sokol Poruba

Evropský pohár žen ... odveta 1. kola

14:00  Galyčanka Lvov - Hodonín

Evropský pohár mužů ... odveta 2. kola

16:00  Izmir - Karviná

Florbal

Euro Floorball Tour (muži)

12:00 Švýcarsko - Švédsko
18:15 Česko - Finsko

Euro Floorball Tour (ženy)

Švýcarsko - Česko
16:00  Finsko - Švédsko

Motorismus

Manchester (Velká Británie) - Plochá dráha národů, finále MS družstev na ploché dráze

Misano (Itálie) - Závody ME tahačů

San Juan (Argenstina) - Závod MS superbiků

Španělsko - Katalánská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Xanadu-Arroyomolinos (Šp.) - Velká cena Španělska, závod MS v motokrosu

Cyklistika

Iowa City (USA) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

21:05

Futsal

První liga ...  7. kolo

19:00  České Budějovice - Plzeň
19:30  Ústí nad Labem - Česká Lípa
20:00  Liberec - Sparta Praha

Judo

Paříž (Francie) - Turnaj kategorie Grand Slam

Softbal

Extraliga mužů ... finále

Žraloci Ledenice - Beavers Chomutov

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: jiří Růžička)