Svátek má: Slavomír

Sport

Velikost textu:

Kam v pátek 26.listopadu 2021 za sportem? Na hokej, házenou, florbal

Kam v pátek 26.listopadu 2021 za sportem? Na hokej, házenou, florbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hraje se utkání Tipsport extraliga 2021/22 Hradec Králové - Sparta Praha
26. listopadu 2021 - 08:52
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


      v pátek  26. listopadu 2021



      Fotbal                                                                                        


Curych (Švýcarsko) - Los baráže o MS 2022 v Kataru

17:00  Los baráže o mistrovství světa ve fotbale 2022 v Kataru

Slovenská Fortuna liga ... 16. kolo

17:00  FK Senica - MŠK Žilina

Kvalifikace na mistrovství světa žen 2023  ... utkání skupiny C

18:00  Kypr - Bělorusko
20:45  Česko - Nizozemsko

Lední hokej

Tipsport extraliga 2021/22 ... základní část - 26. kolo

17:30  Karlovy Vary - Mladá Boleslav
17:30  Vítkovice - Kometa Brno
17:30  Litvínov - České Budějovice
18:00  Liberec - Plzeň
18:00  Hradec Králové - Sparta  Praha

Slovenská liga ...  20. kolo

17:30  Nitra - Poprad
17:30  Michalovce - Banská Bystrica
18:00  Zvolen - Nové Zámky
18:00  Spišská Nová Ves - Liptovský Mikuláš
19:00  Košice - Trenčín

Tenis

Madrid, Innsbruck, Turín - Finálový turnaj Davisova poháru

Lyžování

Lake Louise (Kanada) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

20:00 sjezd muži

Nižnij Tagil (Rusko) - Úvodní závod Světového poháru ve skocích na lyžích

15:30 ženy
17:10 muži

Ruka (Finsko) - Úvodní závod Světového poháru v severské kombinaci

11:00/15:10

Úvodní závod Světového poháru v běhu na lyžích

12:30 sprint klasicky muži a ženy

Basketbal


Kvalifikace na mistrovství světa mužů 2023 ... utkání skupiny F

18:30 Litva - Bulharsko
20:00 Bosna a Hercegovina - Česko

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ... 9. kolo

18:00  Strakonice - Trutnov

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů  ... 12. kolo

18:00  HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno

Cheb - Přípravný turnaj žen O štít města Chebu

18:00  Norsko - Česko
20:00  Švýcarsko - Island

Florbal

Livesport Superliga ...  17. kolo

17:30  FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice
18:00  Předvýběr.CZ Florbal MB -  Sokoli Pardubice
18:00  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC 4CLEAN Česká Lípa
20:00  TJ Sokol Královské Vinohrady - FAT PIPE Florbal Chodov

Extraliga žen ...  11. kolo

18:30  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Bulldogs Brno

Šachy

Dubaj (SAE) - Utkání o titul mistra světa

Magnus Carlsen - Jan Něpomňaščij

Krasobruslení

Soči (Rusko) - Rostelecom Cup, závod seriálu Grand Prix

Futsal

První liga ... 13. kolo

20:00 Žabinští Vlci Brno - Mělník

Judo

Abú Zabí (SAE) - Turnaj kategorie Grand Slam

Skeleton

Innsbruck (Rakousko) - Závody Světového poháru v jízdě na skeletonu

10:00

Curling

Lillehammer (Norsko) - Mistrovství Evropy v curlingu

Ženy 18:00 o 3. místo
Muži  9:00/13:30 semifinále

Rychlobruslení

Dordrecht (Nizozemsko) - Závody Světového poháru v rychlobruslení na krátké dráze

Plavání

Eindhoven (Nizozemsko) - série International Swimming League

Semifinále

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)