Svátek má: Dorota

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 13.února 2021 za sportem, Na fotbal, lyžování, biatlon

Kam v sobotu 13.února 2021 za sportem, Na fotbal, lyžování, biatlon

Sportovní program je v těchto dnech stále skoro v celém světě řádící epidemii  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

I to je v této době možné někde si v Praze u Vltavy zalyžovat
13. února 2021 - 12:12
Sportovní program je v těchto dnech stále skoro v celém světě řádící epidemii  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.


Fandíme vám...

  

    v sobotu  13. února 2021




Fotbal


FORTUNA:LIGA 2020/2021 ... 19. kolo

14:00  Slezský FC Opava - 1. FK Příbram
14:00  Zbrojovka Brno - FC FASTAV Zlín
16:00  SK Slavia Praha - FK Pardubice

Slovenská Fortuna liga ...  19. kolo

14:00  MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
14:00  FC Spartak Trnava - FK Senica
14:00  ŠKF Sereď - FC Nitra
16:00  MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava

Lední hokej

Euro Hockey Tour

12:00  Česko - Finsko
16:00  Švédsko - Rusko

Atletika

Boston (USA) - Halový mítink World Indoor Tour

Praha - Halové mistrovství ČR ve vícebojích

Biatlon

Pokljuka (Slovinsko) - Závod mistrovství světa

14:30  Sprint žen na 7,5 kilometru - MS v biatlonu v Pokljuce

Lyžování

Cortina d´Ampezzo (Itálie) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Mistrovství světa v alpském lyžování v Cortině d’Ampezzo: sjezd žen

11:00 sjezd ženy
13:00 sjezd muži - trénink

Idre Fjäll (Švédsko) - Mistrovství světa ve snowboardingu a akrobatickém lyžování

12:30 skikros - finále

Lahti; Vuokatti (Finsko) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Pchjongčchang (Korea) - Závody SP ve snowboardingu

06.00 paralelní obří slalom

Zakopané (Polsko) - Závod SP ve skocích na lyžích

Basketbal

Nymburk - Hyundai Český pohár mužů ... semifinále

13:30  Královští sokoli Hradec Králové - ERA Basketball Nymburk
17:00  BK JIP Pardubice - Geosan Kolín

Volejbal

Extraliga mužů ...  22. kolo
17:00  Příbram - Zlín
17:00  Ostrava - Lvi Praha
17:00  Ústí nad Labem - Beskydy
18:00  Odolena Voda - Kladno
18:00  Karlovarsko - Liberec
18:00  Brno - České Budějovice

Extraliga žen ...  10. kolo

15:00  VK Brno - Prostějov
17:00  Šternberk - KP Brno
17:00  Frýdek-Místek  -  Ostrava
17:00  Olymp Praha - Olomouc
17:00  Liberec - Přerov

Házená 

STRABAG RAIL Extraliga mužů  ...  18. kolo

17:00  HK FCC Město Lovosice - SHC Maloměřice - Brno
17:00  SKKP Handball Brno - HCB Karviná
18:00  ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín

MOL liga žen ... 9. kolo

18:00  MŠK Dunajská Streda - DHC Plzeň

MOL liga žen  ...  17. kolo

17:00  DHK Zora Olomouc -  Iuventa Michalovce

MOL liga žen ... 18. kolo

15:00  Sokol Písek - DHC Sokol Poruba
18:00  ŠŠK Prešov - DHK Baník Most

Evropský pohár mužů  ... úvodní osmifinále

18:00  Zubří - Považská Bystrica

Evropský pohár žen ... úvodní čtvrtfinále

18:00  Záhřeb - Slavia Praha

MOL liga žen ... 18. kolo

Handball PSG Zlín - HK Hodonín  odloženo

Florbal

Superliga Florbalu ...  1. kolo

15:00  ACEMA Sparta Praha - HU-FA Panthers Otrokovice

Superliga Florbalu ...  21. kolo

16:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokoli Pardubice

Extraliga žen ...  6. kolo

13:00  K1 Florbal Židenice -  1. SC TEMPISH Vítkovice
14:00  FBC ČPP Ostrava - Bulldogs Brno
15:00  FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín
16:00  Panthers Praha - FBS Olomouc
17:00  MITEL Florbalová akademie MB - FAT PIPE Florbal Chodov
17:00  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Tatran Teka Střešovice

Motorismus

Dobřany - Závěrečný závod MČR v motoskijöringu

Moderní pětiboj 

Alexandrie (Egypt) - Mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji

Rychlobruslení


Heerenveen (Nizozemsko) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích


15:13 1000 m ženy
16:02 1000 m muži
16:55 závod s hromadným startem ženy
17:10 závod s hromadným startem muži

Ragby

Pohár šesti národů 

15:10   Anglie - Itálie  ...  vysílá Nova sport
17:40   Skotsko - Wales ...  vysílá Nova sport

(ps, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)