Svátek má: Brigita

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 2.října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, ragby

Kam v sobotu 2.října 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, ragby

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Praze se hraje přátelské utkání v ragby Česko - Německo
2. října 2021 - 09:05

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v sobotu 2. října  2021



      Fotbal                                                                                           



FORTUNA:LIGA 2021/2022 ...  10. kolo

16:00  SK Dynamo Č. Budějovice - FK Pardubice
16:00  Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc
16:00  1. FC Slovácko - FK Teplice
19:00  FC Viktoria Plzeň - FC FASTAV Zlín

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 10. kolo

10:15 MFK Chrudim - FK Varnsdorf
10:15 FK Fotbal Třinec - FK Viktoria Žižkov
10:15 MFK Vyškov - FK Ústí nad Labem
18:00 SFC Opava - SK Líšeň 2019

Slovenská Fortuna liga ... 10. kolo

18:00 MFK Zemplín Michalovce - MŠK Žilina
18:00 ŠKF Sereď - FK Senica
18:00 MFK Ružomberok - MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Liga žen ...  7. kolo

14:00  Slavia Praha - Sparta Praha
14:00  Liberec - Lokomotiva Brno

Lední hokej

Chance Liga ... 7. kolo

16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou
17:00  AZ Heimstaden Havířov - HC Frýdek-Místek
17:00  HC Baník Sokolov - DRACI PARS ŠUMPERK
17:00  HC Slavia Praha - HC Dukla Jihlava
17:00  HC Stadion Litoměřice -  VHK ROBE Vsetín
17:00  HC Stadion Vrchlabí - HC RT TORAX Poruba 2011
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - SK Trhači Kadaň
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - SC Kolín

Tenis

Challenger Orleans ... semifinále

17:00  Jiří Veselý - Henri Laaksonen

WTA Chicago 2 ...  semifinále

10:00  Markéta Vondroušová - Garbine Muguruzaová

Nur-Sultan (Kazachstán) - Turnaj žen

Sofia (Bulharsko) - Turnaj mužů

Atletika

12:00  Liberec - Běžecký závod Liberec Nature Run
10:00  Nučice - Běžecký závod Nučická stezka

Basketbal

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA ...  5. kolo

16:00 Opava - Hradec Králové
17:30 Ostrava - Olomoucko
17:30 Pardubice - Nymburk
17:45 Kolín - USK Praha
18:00 Děčín - Brno
18:00 Jindřichův Hradec - Ústí nad Labem

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ... 2. kolo

15:30 KP Brno - Chomutov
16:00 Hradec Králové - Strakonice
17:00 Žabiny Brno - Slavia Praha
17:00 USK Praha - Ostrava

Volejbal

Extraliga mužů ... 2. kolo

17:00  Karlovarsko - Liberec

Extraliga žen ...  3. kolo

17:00  Přerov - Šelmy Brno
17:00  Frýdek-Místek - Ostrava
17:00  Prostějov - Olymp Praha
18:30  KP Brno - Liberec

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  5. kolo

16:30  HC Dukla Praha - SHC Maloměřice - Brno
17:00  SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
18:00  HBC Ronal Jičín - TJ Sokol Nové Veselí
18:00  KH ISMM Kopřivnice - Lovci Lovosice

MOL liga žen ... 5. kolo

15:00  HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba
15:00  Sokol Písek - HK Hodonín
15:00  DHC Plzeň - Házená Kynžvart
17:00  DHK Zora Olomouc - HC Tatran Stupava
17:00  Handball PSG Zlín - Iuventa Michalovce

17:00  DHC Slavia Praha - DHK Baník Most

Florbal

Livesport Superliga ... 6. kolo

17:30  TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18:00  Black Angels - 1. SC TEMPISH Vítkovice
20:00  FBC ČPP Ostrava - Předvýběr.CZ Florbal MB

Extraliga žen ... 5. kolo

16:00  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:00  FBC ČPP Ostrava - Panthers Praha

Motorismus

Brno - Velká cena Bohumila Staši, šampionát silničních motocyklů

08:00

Klatovy - Rallye Pačejov, závod MČR v automobilových soutěžích

Pardubice - Zlatá stuha juniorů, plochodrážní závod

Finská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Jarama (Španělsko) - Závody ME tahačů

Portimao (Portugalsko) - Závod MS superbiků

Toruň (Polsko) - Grand Prix Polska, závěrečný závod MS na ploché dráze

Cyklistika

Capoliveri (Itálie) - Mistrovství světa v maratonu horských kol

Hlinsko - Závod Českého poháru v cyklokrosu

Mladá Boleslav - Závod Českého poháru v silniční cyklistice

Baseball

Obregón (Mexiko) - Mistrovství světa mužů do 23 let

Box

Ústí nad Labem - Galavečer profesionálního boxu

18:00

Hokejbal

Extraliga  ... 5. kolo

11:00  HBC Kladno - HBC Pardubice
12:00  TJ Snack Dobřany - TJ Kovo Praha
16:00  HBC Plzeň - HBC Hostivař

Extraliga ... 17. kolo

14:00  Elba DDM Ústí nad Labem - SK Hokejbal Letohrad

Zápas 

Oslo (Norsko) - Mistrovství světa v zápase

Mažoretky

Praha - Finále mistrovství ČR v mažoretkovém sportu

09:30 

   Ragby                                                                                                                     

Praha Přípravné utkání

15:30   Česko - Německo

Příznivci ragby budou moci vidět v tuzemsku opět hrát českou reprezentaci a to po 741 dnech

Praha - Kvalifikace na ME U20

13:00  Česko U20  -  Polsko U 20

Softbal

Extraliga žen ... finále - první zápas

13:00  Joudrs Praha - Arrows Ostrava

Stolní tenis

Kluž (Rumunsko) - Mistrovství Evropy družstev

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz  foto: Petr Skála)