Svátek má: Vladimír

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 27. dubna 2019 za sportem? Třeba na fotbalovou ligu

Kam v sobotu 27. dubna 2019 za sportem? Třeba na fotbalovou ligu

Sportovní program bývá o víkendu   naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Fotbalisté Slavie hostí v Edenu Olomouc
27. dubna 2019 - 10:18

Někdy je to dokonce lepší. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v  sobotu  27. dubna 2019




   Fotbal   


FORTUNA:LIGA     ... třicáté kolo


17:00  SK Slavia Praha -  SK Sigma Olomouc
17:00  FK Mladá Boleslav - Fastav Zlín
17:00  FC Viktoria Plzeň - Dukla Praha
17:00  MFK Karviná - FC Slovan Liberec
17:00  FK Teplice - 1. FK Příbram
17:00  Slezský FC Opava - AC Sparta Praha
17:00  1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905
17:00  FK Jablonec - FC Baník Ostrava

FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... pětadvacáté  kolo

17:00  1. SK Prostějov - FC MAS Táborsko

Slovenská Fortuna liga ... šesté kolo
15:30  FK DAC Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava
17:00  MFK Zemplín Michalovce - MŠK Žilina
17:00  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - FC Spartak Trnava
17:00  FK Senica - AS Trenčín

Liga žen  ...  skupina o titul, 1. kolo nadstavby
14:00  Slavia Praha -  Liberec


 Lední hokej    



  Euro Hockey Challenge    

18:00  Slovensko - Česko


  Mistrovství světa v para hokeji   

OSTRAVA ....   skupina B
09:00  Itálie - Švédsko
15:00  Česko -  Japonsko

OSTRAVA ....   skupina A
12:00  Korea - Norsko
18:30  Kanada - USA

Atletika

BŘECLAV - MČR v běhu na 10 000 m na dráze

Volejbal

Extraliga mužů ...  finále třetí zápas
19:00   České Budějovice - Liberec

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  o  5. - 8. místo
19:15  TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  o  9. - 12. místo
10:00   TJ Cement Hranice  - HC ROBE Zubří

MOL liga žen o 5. - 8. místo
17:30  DHK Zora Olomouc - Sokol Písek

MOL liga žen ...  semifinále
17:00  SHK Veselí n.M.  -  DHK Baník Most

Motorismus


Rallye Šumava Klatovy, druhý závod seriálu MČR v automobilových soutěžích



Baseball

Extraliga
13:00  Tempo Praha - Technika Brno
13:00   Olympia Blansko - Arrows Ostrava
14:00   Hroši Brno - Nuclears Třebíč
14:00   Kotlářka Praha - Eagles Praha
14:00   Skokani Olomouc - Draci Brno
16:00   Tempo Praha - Technika Brno

Hokejbal

Play-off CROSSDOCK extraligy  ... semifinále
16:00  HBC ALPIQ Kladno -  HBC Plzeň
16:00  HC Kert Park Praha - SK Hokejbal Letohrad


Dostihy

KARLOVY VARY - Dostihový program Den evropské šlechty



RAGBY


Prvni liga  ... páté kolo

14:00 Sparta Praha - Zlín      odloženo pro nedostatek hráčů Zlína


(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)