Svátek má: Gizela

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 3. února 2017 za sportem? Do Liberce na Jágra

Kam v sobotu 3. února 2017 za sportem? Do Liberce na Jágra

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradít, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Jaromír Jágr se vrátil do Česka
3.únor 2018 - 09:29

A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



    v sobotu 3. února 2017



Fotbal


Přípravná utkání
Slovácko - Hobro (9:00, Turecko)
Sparta Praha - Che-pej Chua-sia Fortune (11:00, Marbella)
Slavia Praha - Šachtar Doněck (13:00, Dubaj)
Zlín - Borisov (13:00, Belek)
Brno - Dunajská Streda (13:00, Turecko)
Mladá Boleslav - Soligorsk (14:00, Larnaka)
Liberec - Ufa (14:00, Kypr)
Teplice - Partizan Bělehrad (15:00, Limassol)
Slovácko - Vardar Skopje (15:00, Turecko)
Jihlava - Dynamo Moskva (15:30, Turecko)
Jablonec - Dalkurd (17:00, Algarve)
Bohemians 1905 - Žalgiris Vilnius (17:45, Turecko)

Lední hokej

První liga, 46. kolo
17:00 Benátky nad Jizerou - Kladno  v Liberci
17:00 Karlovy Vary - Přerov
17:00 Ústí nad Labem - Litoměřice
17:00 Frýdek-Místek - Motor České Budějovice
17:00 Kadaň - Prostějov
17:30 Třebíč - Slavia Praha
17:30 Vsetín - Havířov


Lyžování

GARMISCH-PARTENKIRCHEN (Německo) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10.30/12.30 sjezd ženy

Alpské lyžování
DAVOS (Švýcarsko) - Mistrovství světa juniorů v sjezdovém lyžování

WILLINGEN (Německo) - Závod SP ve skocích na lyžích
16.00

HAKUBA (Japonsko) - Závod SP v severské kombinaci
5:00/7:00

FELDBERG (Německo) - Závod SP ve snowboardcrossu
12.00

GOMS; KANDESRTEG (Švýcarsko) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

HINZENBACH (Rakousko) - Závod SP ve skocích na lyžích
14.00 ženy

CORTINA D´AMPEZZO (Italie) - Toblach-Cortina, závod Ski Classics v dálkovém lyžování
50 km klasicky

Basketbal

Liga mužů 9. kolo
17:45 Kolín - Nymburk

Liga mužů 9. kolo 20. kolo
16:30 Pardubice - Olomoucko
17:30 USK Praha - Jindřichův Hradec
18:00 Svitavy - Ostrava
18:00  Opava - Brno
18:00  Děčín - Ústí nad Labem

Volejbal

Extraliga mužů, 18. kolo
16:00 Karlovarsko - Brno
18:00 Odolena Voda - České Budějovice
18:00 Liberec - Benátky nad Jizerou
18:00 ČZU Praha - Příbram
18:00 Kladno - Ostrava

Český pohár žen, semifinále
16:00 KP Brno - Olomouc
19:00 Ostrava - Prostějov

Házená

Extraliga mužů, 14. kolo
16:30 Dukla Praha - Jičín
17:00 KP Brno - Frýdek-Místek
18:00 Strakonice - Zubří
19:00 Nové Veselí - Karviná

Interliga žen, 16. kolo
15:00 Písek - Michalovce
16:00 Hodonín - Olomouc
16:00 Prešov - Slavia Praha
18:00 Poruba - Bánovce nad Bebravou
18:00 Šaľa - Veselí nad Moravou

Motorismus

CHOTČINY U CHÝNOVA - Závod MČR v motoskijöringu


Cyklistika


VALKENBURG (Nizozemsko) - Mistrovství světa v cyklokrosu
11:00 junioři
13:00 ženy do 23 let
15:00 ženy elite

Badminton

PRAHA - Mistrovství ČR v badmintonu

Mistrovství ČR v badmintonu 2018 v Praze bude otevřenější než kdy jindy

Squash

Turnaj D Tour FAJNE Ostrava

Ostrava se těší na nejvýznamnější squashovou akci roku se světovými hvězdami

Ragby

Pohár šesti zemí

15:10 Wales – Skotsko
17:40 Francie - Irsko

Startuje nejstarší ragbyový turnaj ve světě ... Pohár šesti národů

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: ps)