Svátek má: Rostislav

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 30. března 2019 za sportem? Na fotbal, na hokej i na ragby

Kam v sobotu 30. března 2019 za sportem? Na fotbal, na hokej i na ragby

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Ragbisté zahajují ligu zápasem Říčany - Praga
30. března 2019 - 11:21

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v  sobotu 30. března 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA     ... šestadvacáté kolo
15:00  FK Teplice - 1. FC Slovácko
15:00  FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha
15:00  Fastav Zlín - SK Sigma Olomouc
15:00  Slezský FC Opava - Dukla Praha
17:30  SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec

FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... dvacácté  kolo

10:15  FK Baník Sokolov - MFK Chrudim
10:15  FK Pardubice - FC Sellier & Bellot Vlašim

Slovenská Fortuna liga ...  2. kolo

15:30  MFK Ružomberok - MŠK Žilina
16:00  FC Nitra - AS Trenčín
17:00  MFK Zemplín Michalovce - ŠKF iClinic Sereď
17:00  FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
17:00  FK Senica - FK Železiarne Podbrezová



   Lední hokej    


  Tipsport ELH     ... čtvrtfinále sedmé utkání

17:00  Plzeň - Olomouc

Tipsport Liga (SR) play-off  Semifinále

18:00  HK Nitra - HKM Zvolen


Basketbal

  Kooperativa basketbalová liga mužů     ...  Skupina A2, 9. kolo nadstavby

17:30  USK Praha - Ostrava
17:45  Kolín -  Hradec Králové

  Kooperativa basketbalová liga mužů     ...  Skupina A1,11. kolo nadstavby

17:00  Nymburk - Ústí nad Labem
18:00  Olomoucko - Pardubice
18:00  Opava -  Brno
19:00  Svitavy - Děčín


   Ženská basketbalová liga žen    ... Semifinále play off, 2. zápasy

16:00 Hradec Králové -  USK Praha
16:30 Žabiny Brno -  KP Brno

Volejbal

Extraliga žen ... čtvrtfinále play off, 5. zápas
17:00  Olymp Praha -   VK Brno

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  čtvrtfinále
17:00  Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
17:00  HK FCC Město Lovosice - SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň
19:00  HBC Ronal Jičín -  KH ISMM Kopřivnice
19:30  HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  o 9. - 12. místo
17:00  Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
18:00  HC ROBE Zubří-  TJ Cement Hranice

MOL liga žen  ...  20. kolo
17:30  DHC Slavia Praha - DHK Baník Most
17:30  DHK Zora Olomouc - Sokol Písek

Baseball

Extraliga

12:00  Kotlářka Praha - Tempo Praha
14:00  Technika Brno - Draci Brno
14:00  Nuclears Třebíč - Eagles Praha
14:00  Skokani Olomouc - Arrows Ostrava
14:00  Hroši Brno -  Olympia Blansko
15:00  Kotlářka Praha - Tempo Praha

Hokejbal

CROSSDOCK extraliga (CZ) ... 11. kolo
15:00  TJ Kovo Praha - HC Kert Park Praha

CROSSDOCK extraliga (CZ) ...  22. kolo
15:00  HbK Karviná - HBC Plzeň
15:00  SK Hokejbal Letohrad -  HBC Most
15:00  HBC Hradec Králové 1988 - SK Sudoměřice
15:00  HBC ALPIQ Kladno - Elba DDM Ústí nad Labem
15:00  HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC Rakovník

Judo

TBILISI (Gruzie) - Turnaj série Grand Prix



Ragby

Prvni liga první kolo základní části
Vyškov - Slavia Praha  od 14 hodin
Sparta Praha - Dragon Brno  od 14 hodin na Podvinném Mlýně
Říčany - Praga  od 14 hodin na Stadionu Josefa Kohouta
Tatra Smíchov - Zlín  od 13 hodin pod Strahovem

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)