Svátek má: Michaela

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 5. října 2019 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, atletiku

Kam v sobotu 5. října 2019 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, atletiku

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek ...

Hraje se derby v ragby Tatra - Sparta při kterých se hráči vůbec nešetří
5. října 2019 - 08:59

... ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 5. října 2019



   Fotbal   

  FORTUNA:LIGA   ... dvanácté kolo

16:30  Slezský FC Opava - FK Teplice
16:30  FC Baník Ostrava - FC FASTAV Zlín
16:30  1.FK Příbram - SK Sigma Olomouc
19:00  AC Sparta Praha - MFK Karviná

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   ... jedenácté kolo

10:15  FK Fotbal Třinec -  MFK Vítkovice
10:15  MFK Chrudim - FC Zbrojovka Brno
10:15  FK Dukla Praha - 1. SK Prostějov
13:10  FC Hradec Králové - FK Pardubice
16:00  SK Líšeň - FK Ústí nad Labem

Slovenská Fortuna liga ... 11. kolo
16:30  FC Spartak Trnava - FK DAC Dunajská Streda
17:00  MŠK Žilina - ŠKF iClinic Sereď
17:00  FC Nitra - FK Senica
17:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - MFK Zemplín Michalovce

Liga žen ... 3. kolo
15:30  KP Brno - Slavia Praha
15:30  KP Brno - Slavia Praha



   Lední hokej    


   Tipsport ELH     ... sedmé kolo

15:00  Kladno - Liberec

CHANCE LIGA   ... desáté  kolo

16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Baník Sokolov
17:00  HC ZUBR Přerov - Piráti Chomutov
17:00  HC Stadion Litoměřice - SK Horácká Slavia Třebíč
17:00  SK Trhači Kadaň - LHK Jestřábi Prostějov
17:00  HC Slavia Praha - HC Frýdek-Místek
17:00  HC Benátky nad Jizerou -  AZ RESIDOMO Havířov
17:00  ČEZ Motor České Budějovice - HC RT TORAX Poruba 2011
17:30  HC Dukla Jihlava - VHK ROBE Vsetín



Atletika

Dauhá (Katar) - Mistrovství světa - den devátý

15:30 oštěp muži - kvalifikace (Vadlejch)
16:15 100 m překážek ženy - rozběhy
16:50 dálka ženy - kvalifikace
18:55 4x400 m ženy - rozběhy
19:05 koule muži - finále (Staněk)
19:25 4x400 m muži - rozběhy (ČR)
19:35 trojskok ženy - finále
19:55 1500 m ženy - finále
20:25 5000 m ženy - finále
21:05 4x100 m ženy - finále
21:15 4x100 m muži - finále
22:59 maraton muži



  Basketbal   


  Kooperativa basketbalová liga mužů     ...  první kolo

17:30  Ostrava - USK Praha
17:45  Kolín - Opava
18:00  Děčín - Svitavy
18:00  Olomoucko - Hradec Králové
19:00  Brno -Ústí nad Labem

   Ženská basketbalová liga žen    ... třetí  kolo

17:00  KP Brno  -  Slavia Praha

Volejbal

Extraliga mužů ... 1. kolo

18:00  Kladno - Lvi Praha
18:00  Karlovarsko - Zlín
18:00  Liberec - Ústí nad Labem
19:30  Beskydy - Brno

Extraliga žen ... 4. kolo
15:00  Prostějov - Přerov
17:00  Šternberk - KP Brno
17:00  Frýdek-Místek  -  Liberec
17:00  Ostrava - Olomouc
18:00  VK Brno - Olymp Praha

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  5. kolo
10:00  TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
18:00  KH ISMM Kopřivnice - HC ROBE Zubří

MOL liga žen ... 5. kolo
17:30  DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha

Vyzývací pohár mužů ... úvodní utkání 2. kola
18:00  KH Kastriati (Kosovo) - Dukla Praha
18:00  Karviná - Tholon (Izrael)


Motorismus

Britská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Buriram (Thajsko) - Kvalifikace na Velkou cenu Thajska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Pardubice - Zlatá stuha, 45. ročník mezinárodního závodu juniorů na ploché dráze

Toruň (Polsko) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze



Cyklistika

Hlinsko - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu


Gymnastika

Stuttgart (Německo) - Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Dostihy

Brno - Dostihový mítink


Podzimní moravská míle, rovinový dostih (1600 m, čtyřletí a starší koně) a Podzimní brněnská steeplechase (4100 m, pětiletí a starší koně).

Horolezectví

Edinburgh (Spojené království Velké Británie) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení


Ragby



Skupina D
7:15 Austrálie - Uruguay.

Skupina C
10:00 Anglie - Argentina.

Skupina A
12:30 Japonsko - Samoa

První liga ...  9. kolo nadstavby

11:00  Tatra Smíchov - Sparta Praha
14:00  Říčany - Praga
14:00  Vyškov - Dragon Brno



Softbal

Finále extraligy mužů  ...  1. zápas
13:30  Žraloci Ledenice - Locos Břeclav


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)