Svátek má: Igor

Sport

Velikost textu:

Kam v úterý 16.srpna 2022 za sportem? Na hokej a na atletiku a cyklistiku do Mnichova

Kam v úterý 16.srpna 2022 za sportem? Na hokej a na atletiku a cyklistiku do Mnichova

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

České atlety můžete vidět v těchto dresech na ME v Mnichově
16. srpna 2022 - 08:45
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       v úterý  16. srpna 2022




  Fotbal                                                                                          

Pokračování českého fotbalového poháru MOL Cupu ... první kolo

17:00 Uherský Brod - Vyškov, Hranice - Karviná,
18:00 Aritma Praha - Březová.
 

Úvodní utkání čtvrtého předkola fotbalové Ligy mistrů

21:00 Bodö/Glimt - Dinamo Záhřeb
21:00 FC Kodaň - Trabzonspor.
21:00 Glasgow Rangers - PSV Eindhoven.
   


  Lední hokej                                                                            
Přípravné hokejové zápasy

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Olomouc
17:00  BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec
17:00  HC Energie Karlovy Vary - HC Stadion Litoměřice
17:30 HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň
19:00 Servette Ženeva - HC Vítkovice Ridera (v Le Sentier)

Edmonton (Kanada)  Mistrovství světa hokejistů do 20 let

00:00 Kanada - Finsko
04:00 Švédsko - Německo

Basketbal

Skopje (Severní Makedonie)  ME basketbalistů do 16 let

Mnichov (Německo)  Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Tenis

Cincinnati (USA)  Tenisový turnaj mužů a žen.

Tel Aviv (Izrael) Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice.

Stolní tenis

Mnichov (Německo)  Mistrovství Evropy jednotlivců ve stolním tenisu.

Cyklistika

Mnichov (Německo) Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice.

Mnichov (Německo)   Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Plavání


Řím (Itálie) Mistrovství Evropy v plaveckých sportech 

Bazénové plavání

9:00 rozplavby (50 m v. zp. muži, 200 m mot. ženy, 100 m znak muži, 50 m prsa ženy, 200 m pol. záv. muži, smíšená štafeta 4x200 m v. zp.)
18:00 semifinále (50 m v. zp. muži, 50 m prsa ženy, 200 m mot. ženy, 200 m pol. záv. muži, 100 m znak muži) a finále (200 m mot. muži, 50 m v. zp. ženy, 50 m prsa muži, 200 m pol. záv. ženy, 1500 m v. zp. muži, 100 m znak ženy, smíšená štafeta 4x200 m v. zp.).

Skoky do vody

14:10 10 m věž synchro smíšená družstva, prkno 1 m ženy - finále.

Atletika

Mnichov (Německo) Mistrovství Evropy v atletice

8:30 35 km chůze muži a ženy
9:05 desetiboj muži - 110 m překážek
9:35 110 m přek. muži - rozběhy
9:50 dálka ženy - kvalifikace
9:50 desetiboj muži - disk
10:15 1500 m ženy - rozběhy
11:30 desetiboj muži - tyč
11:40 3000 m přek. muži - rozběhy
12:15 kladivo ženy - kvalifikace
12:25 400 m muži - semifinále
13:00 400 m ženy - semifinále
18:35 výška muži - kvalifikace
18:40 desetiboj muži - oštěp
20:05 100 m muži - semifinále
20:27 dálka muži - finále
20:35 100 m ženy - semifinále
21:02 disk ženy - finále
21:08 5000 m muži - finále
21:35 desetiboj muži - 1500 m
22:15 100 m muži - finále
22:25 100 m ženy - finále

Sportovní gymnastice

Mnichov (Německo)  Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

 
(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)