Svátek má: Artur

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 18.srpna 2022 za sportem? Na hokej a na ME do Mnichova

Kam ve čtvrtek 18.srpna 2022 za sportem? Na hokej a na ME do Mnichova

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Atleti v Mnichově na ME závodí už čtvrtý den
18. srpna 2022 - 12:05

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       ve čtvrtek 18. srpna 2022




  Fotbal                                                                                          


Evropská konferenční liga předkola Play-off

18:00  Raków Czestochowa - SK Slavia Praha
19:00  1. FC Slovácko - AIK Stockholm
19:00  Molde FK - RZ Pellets Wolfsberger AC
19:00  BSC Young Boys - RSC Anderlecht
19:00  Maccabi Tel-Aviv FC - OGC Nice
19:00  CSKA Sofia - FC Basilej
19:00  RFS Riga - Linfield FC
19:30  Universitatea Craiova - Hapoel Be'er Sheva FC
19:45  Istanbul Başakşehir FK -  Royal Antverp FC
20:15  NK Maribor - CFR Kluž
20:30  Villarreal CF - HNK Hajduk Split
20:30  1. FC Kolín nad Rýnem - MOL Fehérvár FC
20:30  FCSB - Viking FK
20:45  West Ham United - Viborg FF
21:00  AZ Alkmaar - Gil Vicente FC
21:00  FK Partizan Bělehrad - Hamrun Spartan FC
21:00  FC Vaduz - SK Rapid Vídeň
21:00  ACF Fiorentina - FC Twente
21:00  FK Shkupi  -  FC Ballkani


Evropská liga předkola Play-off


18:30  Ferencvárosi TC - Shamrock Rovers FC
19:00  FC Pjunik - FC Šeriff Tiraspol
19:00  Apollon Limassol FC - Olympiakos FC
19:00  Malmö FF - Sivasspor
19:00  FC Curych - Heart of Midlothian FC
19:45  PFC Ludogorec Razgrad - VMFD Žalgiris Vilnius
20:00  HJK Helsinki - Silkeborg IF
20:00  SC Dnipro-1 - AEK Larnaka FC
20:30  KAA Gent - AC Omonia Nikósie
21:00  FK Austria Vídeň - Fenerbahce Istanbul

Mistrovství světa do 20 let čtvrtfinále

19:00  Minsk - Slovácko
19:00  Breidablik (Isl.) - Rosenborg


  Lední hokej                                                                            
Přípravné zápasy

17:00  LHK Jestřábi Prostějov - SK Horácká Slavia Třebíč
17:30  PSG Berani Zlín - HK Dukla Trenčín
17:30  HC Slavia Praha - HC Stadion Litoměřice
17:30  SC Marimex Kolín - HC Dynamo Pardubice B
17:30  Piráti Chomutov - HC Stadion Cheb
18:00  HC Kometa Brno - HC Olomouc
18:00  HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec
18:00  HK Poprad - Rytíři Kladno
18:00  DRACI PARS ŠUMPERK - JKH GKS Jastrzębie
18:00  HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
18:00  HK Opava - HC Bobři Valašské Meziříčí
18:00  Zaglebie Sosnowiec - AZ Heimstaden Havířov
18:00  HHK Velké Meziříčí - Hokej Vyškov
18:00  SHKM Baník Hodonín - BK Havlíčkův Brod
18:00  HK Nový Jičín - HC ISMM Kopřivnice
18:00  MOSTEČTÍ LVI - HC Letci Letňany
19:00  HC Baník Příbram - Francie

Mistrovství světa do 20 let čtvrtfinále

02:00 Kanada - Švýcarsko
02:00 USA - Česko

Tenis

Cincinnati (USA) - Turnaj žen ... dvouhra - 2. kolo

Aryna Sabalenková - Anna Kalinská

WTA Cincinnati ... osmifinále

17:00  Petra Kvitová - Ons Džabúrová

Atletika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy

9:00 oštěp ženy - kvalifikace,
9:20 3000 m přek. ženy - rozběhy,
9:25 sedmiboj ženy - dálka,
10:10 800 m muži - rozběhy,
10:45 800 m ženy - rozběhy,
10:50 tyč muži - kvalifikace,
11:25 400 m přek. muži - semifinále,
11:36 sedmiboj ženy - oštěp,
11:55 400 m přek. ženy - semifinále,
12:30 200 m muži - rozběhy,
13:05 200 m ženy - rozběhy,
20:05 výška muži - finále,
20:10 kladivo muži - finále,
20:13 200 m muži - semifinále,
20:37 200 m ženy - semifinále,
20:58 dálka ženy - finále,
21:05 1500 m muži - finále,
21:25 5000 m ženy - finále,
21:55 sedmiboj ženy - 800 m.   

Basketbal

Mistrovství Evropy hráčů do 16 let

Volejbal

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Cyklistika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Tel Aviv (Izrael) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Kanoistika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice

Golf

Vysoký Újezd - Turnaj Czech Masters evropské série DP World Tour

Gymnastika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Sportovni lezení


Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

15:00 kombinace muži - finále

Plavání

Řím (Itálie) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Dálkové plavání

9:00 - 10 km ženy,
11:45 - 5 km muži.

Skoky do vody

15:30 - prkno 3 m synchro ženy, prkno 1 m muži - finále

Extrémní skoky do vody

18:00 muži a ženy - kvalifikace

Stolní tenis

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy jednotlivců


(ps, Prvnizrpavy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)



Domníváte se, že nás vláda svými výroky žene do válečného konfliktu s Ruskem?

Ano
transparent.gif transparent.gif
36%
Ne
transparent.gif transparent.gif
32%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
32%