Svátek má: Jaromír

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 27.srpna 2020 za sportem? Hraje se fotbal, hokej, tenis

Kam ve čtvrtek 27.srpna 2020 za sportem? Hraje se fotbal, hokej, tenis

Sportovní program je v těchto dnech, i vzhledem k určitému uvolnění v celém světě řádící epidemie, ještě stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Ilustrační obrázek
27. srpna 2020 - 11:47
 
Někdy je to zvláště v těchto dnech dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...




       ve čtvrtek 27. srpna 2020



   Fotbal   

Evropská liga první předkolo

16:00  FK Ventspils - FC Dinamo-Auto
16:00  FK Ordabasy Šymkent  -  FC Botoşani
16:00  FC Kajrat Almaty - FC Noah
16:30  JK Nomme Kalju - NŠ Mura
16:30  KF Teuta Durrës - Beitar Jerusalém FC 
16:30  FK Borac Banja Luka - FK Sutjeska
17:00  FC Dinamo Minsk - GKS Piast Gliwice
18:00  Neftçi Baku - FK Shkupi
18:00  FK Bodo/Glimt - FK Kauno Žalgiris
18:00  Apollon Limassol FC - FC Saburtalo Tbilisi
18:00  Alaškert FC - KF Renova
18:00  FK Sumqayit - FK Škendija Tetovo
18:30  NK Olimpija Lublaň - Víkingur Reykjavík
18:30  MOL Fehérvár FC - Bohemian FC
19:00  VMFD Žalgiris Vilnius - Paide Linnameeskond
19:00  Rosenborg BK - Breidablik
19:00  Hammarby IF - Puskas FC
19:00  Malmö FF - Cracovia Kraków
19:00  AGF Aarhus - FC Honka Espoo
19:00  FC Vaduz - Hibernians FC
19:00  Keşla FK - KF Laçi
19:00  CSKA Sofia - Sirens FC
19:00  Locomotive Tbilisi - Universitatea Craiova
19:15  FH Hafnarfjördur - FK DAC Dunajská Streda
19:30  FC Šachťor Soligorsk - Sfîntul Gheorghe
19:30  The New Saints FC -  - Žilina 
19:45  Hapoel Be'er Sheva FC - FC Dinamo Batumi
20:00  B36 Tórshavn - FC Levadia Tallinn
20:00  HŠK Zrinjski Mostar - FC Differdange 03
20:00  La Valletta FC - Bala Town FC
20:00   - K Kukësi - PFC Slavia Sofia
20:00  CS Petrocub - Bačka Topola
20:00  FK Iskra Danilovgrad - PFC Lokomotiv Plovdiv
20:15  Servette FC - MFK Ružomberok
20:30  FCSB - Širak Gyumri FC
20:45  NK Maribor - Coleraine FC
20:45  Aberdeen FC - NSÍ Runavík
20:45  Motherwell FC - Glentoran FC
21:00  FC Honvéd Budapešť - FC Inter Turku
21:00  Shamrock Rovers FC - Tampereen Ilves
21:00  FK Partizan Bělehrad - FK RFS Riga
21:00  KKS Lech Poznań - Valmiera

  Lední hokej   


Play off Generali Česká Cup ... čtvrtfinále

17:00  HC Dynamo Pardubice  -  PSG Berani Zlín

  Tenis   

Challenger Praha 2 ... osmifinále

11:00 Lukáš Rosol - Pierre-Hugues Herbert

  Atletika   


Mítink Velká cena Chebu


Cyklistika

Plouay (Francie) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

09:00 muži do 23 let (136,5 km)
13:00 ženy elite (109,2 km)

Jezdectví 

Olomouc - Světový pohár v parkurovém skákání

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála a Jiří Růžička)