Svátek má: Bernard

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 4.srpna 2022 za sportem? Na fotbal, tenis, cyklistiku

Kam ve čtvrtek 4.srpna 2022 za sportem? Na fotbal, tenis, cyklistiku

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hraje se utkání Evropské konferenční ligy SK Slavia - Panathinaikos
4. srpna 2022 - 09:54

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       ve čtvrtek   4. srpna 2022




  Fotbal                                                                                          



Evropská liga třetí předkolo

17:30  AEK Larnaka FC - FK Partizan Bělehrad
19:00  Malmö FF - F91 Dudelange
19:00  Fenerbahce - 1. FC Slovácko
20:15  NK Maribor - HJK Helsinki
20:45  Linfield FC - FC Curych
21:00  Shamrock Rovers FC - FK Shkupi

Evropská konferenční liga třetí předkolo

18:00  Kuopion Palloseura - BSC Young Boys
18:00  RFS Riga - Hibernians FC
18:45  Paide Linnameeskond -  RSC Anderlecht
19:00  Neftçi Baku - SK Rapid Vídeň
19:00  Molde FK - Kisvárda FC
19:00  Maccabi Tel-Aviv FC - Aris Soluň
19:00  APOEL FC - FC Kyzylzhar Petropavlovsk
19:00  CSKA Sofia - St Patrick´s Athletic FC
19:00  Lillestrom SK - Royal Antverp FC
19:00  Viking FK - Sligo Rovers FC
19:00  AIK Stockholm - FK Škendija Tetovo
19:00  FC Šachťor Soligorsk - CFR Kluž
19:00  SK Slavia Praha - Panathinaikos
19:30  FK Zorja Luhansk - Universitatea Craiova
20:00  ACS Sepsi OSK - Djurgardens IF
20:00  FC Vaduz - Konyaspor
20:00  FK Čukarički Bělehrad - FC Twente
20:00  Hamrun Spartan FC - PFC Levski Sofia
20:00  FC Lugano - Hapoel Be'er Sheva FC
20:00  FC Ballkani - KÍ Klaksvík
20:30  MOL Fehérvár FC - CS Petrocub
20:30  Brondby IF - FC Basilej
20:45  Breidablik - Istanbul Başakşehir FK
21:00  Dundee United FC - AZ Alkmaar
21:00  HNK Hajduk Split - Vitória SC Guimaraes
21:00  HŠK Zrinjski Mostar - FC Tobol Kostanaj

Lední hokej

Přípravné zápasy

17:30  HC Baník Sokolov - HC Verva Litvínov
18:00  HC Kobra Praha - HC Baník Příbram
18:00  JKH GKS Jastrzębie - HC Frýdek-Místek

Red Deer (Kanada) - Hlinka Gretzky Cup hráčů do 18 let ...skupina A

Švýcarsko - Slovensko
Kanada - Švédsko

Tenis


Challenger Liberec ... osmifinále

10:30  Andrew Paulson - Vít Kopřiva
12:00  Jiří Lehečka - Sumit Nagal
13:30  Jišaj Oliel - Tomáš Macháč

Los Cabos (Mexiko) - Turnaj mužů

San Jose (USA) - Turnaj žen

Washington (USA) - Turnaj mužů


Atletika

Cali (Kolumbie) - Mistrovství světa do 20 let

Basketbal

Mistrovství Evropy hráčů do 18 let ... čtvrtfinále

Volejbal

Vídeň (Rakousko) - Pohár národů v plážovém volejbalu

Cyklistika

Etapový závod Kolem Polska (WorldTour)

Etapový závod Sazka Tour

Kanoistika

Halifax (Kanada) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice

14:00 - rozjížďky

Kdo se z českých rychlostních kanoistů na mistrovství světa v Kanadě propádluje k medailím


Šachy

Čennaí (Indie) - Šachová olympiáda

 Hry Commonwealthu

Birmingham (Velká Británie) - Hry Commonwealthu





(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)