Svátek má: Barbora

Sport

Velikost textu:

Kam ve středu 17.srpna 2022 za sportem? Na fotbal a atletiku v Mnichově

Kam ve středu 17.srpna 2022 za sportem? Na fotbal a atletiku v Mnichově

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Mistrovství Evropy v atletice se koná v Mnichově
17. srpna 2022 - 10:07
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       ve středu 17. srpna 2022




  Fotbal                                                                                          

Liga mistrů 2022/2023  úvodní duely čtvrtého předkola, mistrovská část

18:45 FK Karabach - FC Viktoria Plzeň
21:00 Maccabi Haifa - Crvena zvezda Bělehrad

Liga mistrů 2022/2023 úvodní duel čtvrtého předkola, nemistrovská část

21:00  Dynamo Kyjev - Benfica Lisabon

Evropská konferenční liga ... předkola Play-off

18:45 Djurgardens IF - APOEL FC

MOL Cup ...  první kolo

17:00  FK Motorlet Praha -  SK Újezd Praha 4
17:00  FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou - FC Vysočina Jihlava
17:00  TJ Dálnice Speřice - FC Slovan Rosice
17:00  MFK Vítkovice -  SK Kvítkovice
17:00  FK Baník Most - Souš -  FK Admira Praha
17:00  FK Bospor Bohumín - FC Hlučín
17:00  FK Šumperk - SK Uničov
17:00  TJ Spartak Soběslav - FC Písek
17:00  FK Velké Hamry - FK Chlumec nad Cidlinou
17:00  FC Chomutov - FC Slavia Karlovy Vary
17:00  FK Hvězda Cheb - FC Viktoria Mariánské Lázně
17:00  TJ Jiskra Domažlice - FK Králův Dvůr
17:00  SK Otava Katovice - FK Robstav Přeštice
17:00  SK Benešov -  FC SILON Táborsko
17:00  FK Dobrovice - FK Ústí nad Labem
17:00  SK Libčany - SK Český Brod
17:00  RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Přepeře
17:00  Tatran Ždírec nad Doubravou - SK Líšeň 2019
17:00  Tatran Všechovice - TJ Valašské Meziříčí
17:00  SK Sokol Brozany - FK Varnsdorf
17:00  FK Nový Jičín -  SK HS Kroměříž
17:00  FK Kozlovice - FK Frýdek-Místek
17:00  TJ Slovan Bzenec - TJ Tatran Bohunice
17:00  TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Živanice
17:00  FC Libišany - FK Letohrad
17:00  TJ Sokol Libiš - FC Sellier & Bellot Vlašim
17:00  FK Bílovec - FK Třinec
17:00  SK Klatovy 1898 -  FK Viagem Příbram
17:30  Povltavská fotbalová akademie - MFK Chrudim
17:30  TJ Start Brno - FC Velké Meziříčí
18:00  FC Rokycany-  SK Kladno
18:00  FK Arsenal Česká Lípa -  SK Benátky nad Jizerou
18:00  SK Kosmonosy - FK Viktoria Žižkov
18:00  FK Čáslav - Loko Vltavín
18:00  FK Turnov - TJ Slovan Velvary
18:00  SK Hřebeč - SK Zápy

  Lední hokej                                                                            

Přípravné zápasy

18:00  HC Benátky nad Jizerou - HC Děčín
19:00  HC Lausanne - HC Vítkovice Ridera

Mistrovství světa do 20 let ... čtvrtfinále

18:00  Finsko - Německo
21:30  Švédsko - Lotyšsko

Tenis

WTA Cincinnati ... druhé kolo ženy

Garciaová (Fr.) - Sakkariová (4-Řec.)
Rogersová (USA) - Anisimovová (USA)
17:00  Sorana Cirsteaová - Petra Kvitová
18:30  Marie Bouzková -  Alison Riskeová
20:00  Karolína Plíšková - Elise Mertensová

WTA Cincinnati ... osmifinále muži

15:00  Tomáš Macháč - Dan Added

Challenger Vancouver ... osmifinále

22:00  Gilles Simon - Jiří Veselý

Atletika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy

9:35 kladivo muži - kvalifikace,
10:30 sedmiboj ženy - 100 m přek.,
11:05 400 m přek. muži - rozběhy,
11:35 sedmiboj ženy - výška,
11:40 400 m přek. ženy - rozběhy,
12:20 disk muži - kvalifikace,
12:35 trojskok ženy - kvalifikace,
19:54 sedmiboj ženy - koule,
20:00 tyč ženy - finále,
20:15 trojskok muži - finále,
20:30 110 m přek. muži - semifinále,
21:05 kladivo ženy - finále,
21:10 sedmiboj ženy - 200 m,
21:43 400 m muži - finále,
22:02 400 m ženy - finále,
22:22 110 m přek. muži - finále.

Basketbal

Mistrovství Evropy hráčů do 16 let

Volejbal

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Cyklistika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Tel Aviv (Izrael) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Gymnastika

Mnichov  (Německo) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Sportovní lezení

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

15:00 kombinace ženy - finále

Plavání

Řím (Itálie) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Bazénové plavání

9:00 - rozplavby (400 m v. zp. ženy, 400 m v. zp. muži, pol. štafeta 4x100 m ženy, pol. štafeta 4x100 m muži),

18:00 - finále (50 m v. zp. muži, 50 m prsa ženy, 100 m znak muži, 200 m mot. ženy, 200 m pol. záv. muži, 400 m v. zp. ženy, 400 m v. zp. muži, pol. štafeta 4x100 m ženy, pol. štafeta 4x100 m muži).
Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech
Skoky do vody

13:50 - prkno 3 m synchro smíšená družstva, věž 10 m ženy - finále

Stolní tenis

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy jednotlivců



(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)



Označili byste Rusko jako teroristický stát?

Ano
transparent.gif transparent.gif
28%
Ne
transparent.gif transparent.gif
44%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
28%